Menu
-
O nas
O nas

"Ligowiec" istnieje od dwudziestu dwóch lat i zajmuje się organizacją rozgrywek piłkarskich dedykowanych dla firm, instytucji oraz drużyn amatorskich. Obecnie "Ligowiec" skupia ponad sto drużyn, w których co tydzień rywalizuje kilkuset zawodników i zawodniczek. Nasza działalność znalazła uznanie w mediach, a pisały o nas m.in.: "Gazeta Wyborcza" (w wydaniu ogólnokrajowym), "Rzeczpospolita", "Przegląd Sportowy", "Życie Warszawy", "Warsaw Business Journal" czy "Warsaw Insider". W naszych ligach występują przede wszystkim amatorzy, ale organizowaliśmy też turnieje o charakterze open, które przyciągnęły piłkarzy z najwyższych lig oraz Reprezentacji Polski. Na imprezach kończących nasze rozgrywki puchary wręczali byli trenerzy Reprezentacji Polski, piłkarze Legii Warszawa oraz znani dziennikarze telewizyjni. Rozgrywki "Ligowca" stały się bardzo popularne, z roku na rok zwiększając liczbę uczestników.

Obecnie nasze rozgrywki toczą się na całorocznych obiektach na Warszawiance (sześć balonów). Poza ligami zapraszamy też do sparingów z innymi firmami oraz wynajmu boisk.

"Ligowiec" przez dwadzieścia dwa lata wyrobił sobie markę, którą można skupić w jednym słowie - zaufanie. Tysiące piłkarzy ufa nam, że organizujemy amatorską ligę w profesjonalny sposób.


Zapraszam
Adam Grzymski
514-444-101