/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa rozpoczyna zmagania!


Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1AB MED-Serwis39300157
2CONNS-BUD26200198135
3Grospol.pl26200176135
4Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia36201221810-5
5Wiecznie Młodzi36201131210-5
6Orlik Mokotów231011410
7Boca Juniors210111016110
8Bastion310121324110
9Przyjaciele30003713
10Kokosy30003622
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I Liga zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Hiszpania C.F.410310227
2Spowolnieni39300299
3OSUP26200125000
4AK Warszawiak Mokotów36201910000
5Warriors-Real2411095
6FC K.A.C.331021116132
7ESFT Warszawa331027810-2
8AZS PJATK20002514
9Kolektiv30003618
10Wściekłe Ptaki30003624
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II Liga zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Tango Warszawa393002910
2Hmmm FC362011210133
3FC Rivers362011210000
4Polisquad36201222110-3
5Bez Ziewania FC34111916
6Chaos Ochota331021727131
7Sztukasy331021111000
8Roboclean33102202210-1
9International FC21011911110
10OLIKO Futbol2000214
............
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III Liga zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1War Stars393002613000
2Tango II Warszawa39300198000
3Fair Play Plus362011819133
4CORSTON WANKERS462023416232
5The Zombies46202181723-1
6DTS36201171410-4
7Atak Klonów331021614000
8Saska Villa331021015000
9Złote Kalesony30003822
10Nissan Zaborowski30003331
e-TarNet