/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa w finałowej fazie!



Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Grospol.pl7217004317
2Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia7134123739
3Boca Juniors7124032218
4Przyjaciele7113222527
5La Furia793042730134
6Forza Warszawa79304303510-4
7FC Hanoi741152330
8Bastion731062536
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Wiecznie Młodzi8248007922
2AB MED-Serwis8186025227
3Kokosy8165123224
4Warriors-Real8124043440
5AZS PJATK8113233338
6Nankatsu8103143534
7Sonic882244837
8Song Lam862062433
9DTS8000824106
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1OSUP7217005721000
2Spowolnieni8217015531000
3FC K.A.C.9186033731
4AK Warszawiak Mokotów8165123318110
5ESFT Warszawa9165134839110
6Wściekłe Ptaki9103153543
7Kolektiv982252049
8Hmmm FC962073238
9Roboclean951263667
10CORSTON WANKERS941174258
...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III Liga jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Tango Warszawa9248017325
2Chaos Ochota9227115630
3Sztukasy9217027436000
4War Stars9186035649
5Atak Klonów9144236054
6Fair Play Plus9124055366
7Złote Kalesony972163949110
8FC Namdinh972162751110
9Nissan Zaborowski941173986
10The Zombies931082758
e-TarNet