/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
obrazek
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa po czterech tygodniach rozgrywek.
Za nami już pięć tygodni rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie. Tabele kształtują się już na dobre, przed niektórymi zespołami najważniejsze spotkania w rundzie zimowej. Zapraszamy na mały skrót ligowych zmagań oraz na nasz Fanpage gdzie znajdziecie szóstkę tygodnia.


W Ekstraklasie na pierwszej pozycji wciąż pozostaje La Furia. Orlik Mokotów miał szansę wyprzedzić lidera, lecz w niedzielę oba zespoły zagrały świetnie i wysoko zremisowały. Trzecią lokatę na podium utrzymał Conns-Bud, który zaaplikował Byli do Pojechania aż… dwadzieścia goli! Gospodarze tego spotkania pozostają na ostatnim miejscu z zerowym dorobkiem. Tuż za TOP3 wylądowały Moczymordy, które zainkasowały trzy oczka po walkowerze z AK Warszawiak Mokotów. Na kolejne pozycje w tabelce awansował Sonic po zwycięstwie z Boca Juniors oraz Grospol.pl, który pewnie ograł Colo-Colo.

Na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej prym nadal wiedzie Scorpion Stanisławów. W niedzielę bardzo wysoko ograli Olive Branch i zepchnęli rywala na ósmą lokatę. Drugie miejsce i tyle samo punktów co lider ma obecnie Forza Warszawa, która wygrała z Wiecznie Młodymi. Przegrana gości spowodowała spadek na piątą lokatę. Ich miejsce na podium zajął Inter-Europol który mierzył się i zgranął komplet punktów z będącymi ostatnio w gorszej formie Wściekłymi Ptakami. Drugą wygraną w sezonie odnotowali Warriorsi po starciu z przedostatnim Bastionem. Tuż za burtą podium po minionej niedzieli znaleźli się Retarded Boys, którzy dość gładko ograli AB-MED Serwis.

W II lidze na prowadzeniu pozostaje AZS PJATK. Zespół zgubił dopiero pierwsze punkty w sezonie remisując z Uszami Pajonka. Drugiej lokaty nie oddaje Hiszpania C.F. która wygrywa mecz za meczem, tym razem wysoko ograli zespół Kokosów. Na najniższe miejsce podium wskoczyła Politechnika, która po szalonym meczu z Noobsami zainkasowała trzy oczka. Bardzo pewne zwycięstwo odniosła również ekipa OLIKO Futbol. Spotkanie z Kickersami było ich najlepszym w rundzie zimowej i jeżeli zespół podtrzyma dobrą dyspozycję, może jeszcze powalczyć o podium! Drugoligowe zmagania zakończył podział punktów w spotkaniu Robocleanu z Pożogą Bonito.

W najniższej klasie rozgrywkowej mamy w końcu samodzielnego lidera. Spowolnieni koncertowo ograli Deltę i znaleźli się na pierwszej lokacie. Za taki stan rzeczy odpowiedzialna jest porażka FC Rivers z ESFT Warszawa. Szalony mecz zakończył się rezultatem 5:4, ESFT wskoczyło na drugie miejsce a Riversi spadli na najniższy stopień podium. Czarną serię porażek kontynuuje FC K.A.C., tym razem ich zmorą okazały się Złote Kalesony. Warsaw Galaxy również przeżywa spadek formy. W zeszłym tygodniu ulegli liderowi a w tę niedzielę przegrali z niżej notowanym Chaosem Ochota, który dzięki zwycięstwu przeskoczył ich w tabeli i zajmuje obecnie piątą pozycję. Zmagania w trzeciej lidze zakończył pojedynek Ataku Klonów z The Zombies. Goście znów pokazują klasę w ostatnich minutach meczu i tym razem ponownie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.




Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1La Furia4103103522110
2Orlik Mokotów5103112523110
3CONNS-BUD593025123236
4Moczymordy49301148230
5Sonic49301272123-6
6Grospol.pl472112211
7Colo-Colo531041837
8Boca Juniors420221419
9AK Warszawiak Mokotów410131222
10Byli do pojechania30003739
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Scorpion Władysławów5124013912000
2Forza Warszawa512401278000
3Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia593022327132
4Retarded Boys59302141810-2
5Wiecznie Młodzi572123616110
6Warriors-Real572121423110
7AB MED-Serwis462021516
8Olive Branch541131541
9Bastion431031821
10Wściekłe Ptaki51014827
......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1AZS PJATK5134103814
2Hiszpania C.F.5124013818000
3Politechnika493012723132
4Uszy Pajonka37210176110
5OLIKO Futbol5620330231312
6Kickersi46202232510-12
7Pożoga Bonito541131329110
8Roboclean541131436110
9Kokosy531042339
10NOOBS30003616
.........
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III Liga zima 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Spowolnieni5134102612
2ESFT Warszawa5103112915131
3FC Rivers510311261510-1
4The Zombies582212024
5Chaos Ochota572122121132
6Złote Kalesony57212231910-2
7Warsaw Galaxy562032033131
8Atak Klonów56203262110-1
9FC K.A.C.531041823
10Delta510141541
e-TarNet