/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Sztuczna Trawa - co niedzielę na Warszawiance
Ligowiec Sztuczna Trawa


Kontakt z opiekunem ligi jest możliwy pod adresem sztuczna @ ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002.

......
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa Ekstraklasa wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Chłopcy z Ferajny6155014423
2Przyjaciele6124024127
3Inter Europol - Piekarnia Szwajcarskia593022930133
4Boca Juniors69303272810-3
5Grospol.pl572122319
6Spowolnieni.562032937133
7Służewiec562032229230
8FC Hanoi56203202410-3
9AB MED-Serwis510141533
10PM0000000
...
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa I liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ESFT Warszawa7165113025
2AK Warszawiak Mokotów5155003516
3Bastion5124013012
4Tango Warszawa593025018133
5Kokosy672132122110
6WM'19672131823110
7Warriors-Real541132226
8Nankatsu731062154
9FC K.A.C.620241647
10KTW0000000
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa II liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1bezawarii.com5155003716
2Koty z Ochoty6134113520
3Hmmm FC6124023818
4BCG WAR Stars6103125334
5CORSTON WANKERS782232230
6Kolektiv672131728110
7Sztukasy662042230133
8Polisquad631052060
9AZS PJATK410131624
Tabela - Ligowiec Sztuczna Trawa III liga wiosna 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Inter C.F.5134104726
2Fair Play Plus7124033943
3The Zombies6113212620
4OKS Służew5103112418
5Roboclean682223431
6Tango II Warszawa772143742110
7Atak Klonów551222021
8Złote Kalesony641141836
9DTS531042230
e-TarNet