/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec LATO 2019
Podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Za nami już czwarta, przedostatnia seria gier w #Ligowiec_Lato! W Ekstraklasie mieliśmy kolejną zmianę lidera, po dość niespodziewanej porażce Trotka.waw.pl FC Modżajto na pierwsze miejsce wskoczyli Flying Bisons. W I Lidze w meczu na szczycie Lagardere Travel Retail okazali się lepsi od Aldesy, w grze o tytuł dzięki wygranej z legalalliance.pl pozostała też ORA Warszawa. Zapraszamy na podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Ekstraklasa:

Spotkaniem otwierającym czwartą kolejkę w Ekstraklasie miało być starcie Flying Bisons z Przyjaciółmi, ale to skończyło się walkowerem, dzięki czemu łatwo trzy punkty trafiły do „Bizonów”, co pozwoliło im awansować na pierwsze miejsce. Na drugim zameldowali się zawodnicy Papadensów po pokonaniu Irydionu 10:0, lecz do przerwy niebiesko-biali prowadzili jedynie 2:0. I trzeba przyznać, że w pierwszej odsłonie było to bardzo zacięte widowisko, a ekipa w żółtych trykotach masowo marnowała sytuacje bramkowe. Duża w tym zasługa Dominika Podlewskiego, który uwijał się jak w ukropie między słupkami. Druga połowa była już rozegrana pod dyktando Papadensów, a świetnie zagrali zwłaszcza Adrian Strąk (autor pięciu goli) czy wszędobylski Artur Stachurski. Przed tą kolejką liderem była Trotka.waw.pl FC Modżajto i to ona była faworytem rywalizacji z Barberianem. Jednak tego dnia kapitalnie dysponowany był w bramce Marcin Wiśniewski, który raz za razem popisywał się fantastycznymi robinsonadami. W ofensywie zaś jak zwykle brylował Mariusz Wojciechowski, który jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. A po zmianie stron dorzucił kolejne dwa trafienia, po jednym zanotowali też Piotr Królik i Konrad Kleszczewski. A że Wiśniewski nie dał ani się pokonać ani razu w tym meczu, to zakończyło się na 6:0 dla Barberiana. Po tej wygranej zespół w czarnych trykotach wskoczył na trzecią pozycję, FC Modżajto spadli z pierwszego aż na czwarte miejsce.

1 Liga:
Emocji nie brakowało też na pierwszym froncie. Pierwsza cześć rywalizacji legalalliance.pl z ORA Warszawa zakończyła się bezbramkowym remisem, więc na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W tej skuteczniejsi byli zawodnicy OW, czterokrotnie pokonując golkipera rywali i dając się zaskoczyć tylko raz. Zwycięstwo 4:1 pozwoliło drużynie w białych strojach zachować szanse na mistrzostwo. Tego najbliżej jest Lagardere Travel Retail, którzy w tej kolejce w spotkaniu na szczycie ograli Aldesę 3:1. Lepiej zaczął zespół Filipa Błasiaka, bo od wyniku 1:0, a mógł prowadzić znacznie wyżej, jednak fenomenalnie w „klatce” spisywał się Mariusz Brinken i dzięki jego postawie ekipa Tomasza Morenia nie straciła w tej potyczce już więcej bramek. W ataku zaś jeszcze przed przerwą LTR wyrównali, by po zmianie stron, w końcowym etapie tego widowiska zadać dwa zabójcze ciosy. Finalnie Lagardere triumfowali 3:1, przez co objęli prowadzenie w lidze i do sięgnięcia po mistrzostwo brakuje im ledwie punktu. Aldesa mimo porażki również może sięgnąć po złoto, ale musi wygrać w ostatniej serii gier i liczyć na porażkę nowego lidera. W ostatnim spotkaniu tej czwartej serii gier Niedogazowani wygrali walkowerem z WideLaw.





________________________________________________________________________________


Poniżej prezentujemy podział na Ekstraklasę oraz I ligę oraz terminarz obu grup:
_________________________________________________________________________________

Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

Tabela - Ligowiec Lato 2019 - Ekstraklasa lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Papadensy5113202911
2Trotka.waw.pl FC Modzajto5103112217
3Flying Bisons593022919
4Barberian572122026
5Irydion541131327
6Przyjaciele51014316
...
Tabela - Ligowiec Lato 2019 - I liga lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ORA Warszawa5124013118133
2Lagardere Travel Retail512401191310-3
3Aldesa593022312
4Niedogazowani572122422
5legalalliance.pl541131122
6WideLaw50005223
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-PrzyjacieleBarberian
1:5
21:50WarszawiankaAFlying BisonsPapadensy
2:9

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoIrydion
9:3

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPrzyjaciele
1:1
21:50WarszawiankaABarberianFlying Bisons
1:15

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPapadensy
2:2

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAPapadensyBarberian
5:5
21:50-Flying BisonsIrydion
4:2

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPrzyjaciele
4:1

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPapadensy
2:10
21:50WarszawiankaAPrzyjacieleFlying Bisons
0:3

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-Trotka.waw.pl FC ModzajtoBarberian
0:6

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoFlying Bisons
7:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAPapadensyPrzyjaciele
3:0
21:50WarszawiankaABarberianIrydion
3:5
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plNiedogazowani
5:5

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAWideLawLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAAldesaORA Warszawa
5:2

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAORA WarszawaWideLaw
11:2

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaALagardere Travel RetailNiedogazowani
6:5
20:55-legalalliance.plAldesa
2:10

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-NiedogazowaniORA Warszawa
6:7

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAWideLawAldesa
0:3

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-legalalliance.plORA Warszawa
1:4

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00-Lagardere Travel RetailAldesa
3:1
21:50WarszawiankaANiedogazowaniWideLaw
3:0

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAORA WarszawaLagardere Travel Retail
7:4
20:55WarszawiankaAAldesaNiedogazowani
4:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plWideLaw
3:0


Stan na: 2019-11-05.
Podlinkowanie przekierowuje do ostatniego meczu/sezonu danej drużyny w danych rozgrywkach.

Lp.DrużynaLigowiecPKT+/-
1.Trotka.waw.pl FC ModzajtoBiznes17890
2.Grospol.plBiznes15640
3.Flying BisonsBiznes14291
4.Inter Europol - Piekarnia SzwajcarskaSztuczna_Trawa13191
5.IrydionBiznes13043
6.Boca JuniorsSztuczna_Trawa12071
7.BarberianBiznes1174-4
8.Saska PGC TeamBiznes1125-2
9.BudimexBiznes11180
10.Risk&TrustFutsal10328
11.BobiRed.plBiznes10168
12.AldesaBiznes9401
PrzyjacieleLato940-1
14.LingaroBiznes9350
15.Naczelny Sąd AdministracyjnyBiznes929-1
16.AK Warszawiak MokotówSztuczna_Trawa8931
17.BRSFutsal892-5
18.Albi CelestesFutsal884-8
19.BastionSztuczna_Trawa8557
20.Rapid RiskFutsal853-4
21.SpowolnieniSztuczna_Trawa8328
22.PKO BP FinatBiznes8295
23.Panattoni EuropeBiznes8147
24.Lagardere Travel RetailBiznes787-1
25.JMPFutsal75926
26.PRA GroupBiznes743-6
27.MoneyGramBiznes741-6
28.HYABAKBiznes740-6
29.Citi UnitedFutsal727-5
30.bezawarii.comSztuczna_Trawa714-2
31.KejskraszersFutsal6940
32.Ministerstwo Obrony NarodowejBiznes6912
33.ESFT WarszawaSztuczna_Trawa686-8
34.PapadensyLato679-2
35.FC HanoiBiznes , Sztuczna_Trawa6720
Tango WarszawaSztuczna_Trawa6725
37.SGSP WarszawaFutsal6375
38.WideLawBiznes6315
39.NatWestBiznes619-2
40.IGTBiznes612-8
41.Warriors-RealSztuczna_Trawa60513
42.Hmmm FCSztuczna_Trawa58825
43.OSUPSztuczna_Trawa5879
44.IPOPEMA Business ConsultingBiznes575-8
45.SanteMistrzow574-7
46.AZS-WITFutsal5657
47.Wiecznie MłodziSztuczna_Trawa563-1
48.Chłopcy z FerajnySztuczna_Trawa554-3
49.LEKAPBiznes552-10
50.OBIFutsal5466
51.AB MED-SerwisSztuczna_Trawa5436
52.legalalliance.plBiznes536-4
53.SłużewiecSztuczna_Trawa52916
54.Audiomagic.plBiznes511-8
55.USP ZdrowieFutsal509-11
56.LS WorldBiznes4977
57.Orlik MokotówSztuczna_Trawa479-8
58.PZU Sport TeamBiznes4781
59.CONNS-BUDSztuczna_Trawa476-18
60.KokosySztuczna_Trawa455-10
61.FC K.A.C.Sztuczna_Trawa4483
62.La FuriaSztuczna_Trawa443-8
63.BCG WAR StarsSztuczna_Trawa442-5
64.Loco MotivFutsal4384
65.Citi HandlowyMistrzow418-5
66.KDPBiznes41415
67.SRBFutsal392-5
68.KolektivSztuczna_Trawa387-3
69.FC WAWKobiet3774
70.DSVBiznes3746
71.Citi OldboysCiti_Bankowa367-10
PIT-RADWAR S.A.Biznes367-1
73.Zepter ITBiznes365-7
74.CargillBiznes35421
75.AZS UWMistrzow340-4
76.CORSTON WANKERSSztuczna_Trawa3375
77.Fair Play PlusSztuczna_Trawa33410
78.AZS PJATKSztuczna_Trawa3182
79.FinestraFutsal3144
80.Żandarmeria Wojskowa WarszawaBiznes307-5
81.Plata o plomoFutsal3067
82.SztukasySztuczna_Trawa304-4
83.Forza WarszawaSztuczna_Trawa299-11
84.Atak KlonówSztuczna_Trawa2842
85.Like a GirlKobiet2800
86.Harbor CenterBiznes278-2
87.ANDRA Sp. z o.o.Biznes276-10
88.Diamonds UtdKobiet269-9
89.FC CPCQ22Futsal263-15
90.Po co to graćSztuczna_Trawa26267
91.NFOŚiGWBiznes251-2
92.MoventumBiznes2430
93.ORA WarszawaLato2331
94.The ZombiesSztuczna_Trawa232-4
95.RobocleanSztuczna_Trawa2282
96.NiedogazowaniLato225-3
97.Blue TeamKobiet21726
98.Agfa GraphicsBiznes21510
Inter C.F.Sztuczna_Trawa215-2
100.OKS SłużewSztuczna_Trawa21220
101.Królewski SmakFutsal2105
102.Chaos OchotaSztuczna_Trawa209-11
103.Hiszpania C.F.Sztuczna_Trawa207-4
104.NankatsuSztuczna_Trawa2059
105.Złote KalesonySztuczna_Trawa19711
106.CMGT OPSFutsal1875
107.Idea BankBiznes185-7
108.CMSBiznes183-10
109.HEGBiznes181-5
110.DTS TransportBiznes178-5
111.InnogyBiznes17744
112.Koty z OchotySztuczna_Trawa176-11
113.Sama ObronaSztuczna_Trawa17363
114.UltimaMistrzow169-7
115.SonicSztuczna_Trawa167-12
116.GTBiznes16631
117.Uszy PajonkaSztuczna_Trawa162-9
118.Tango II WarszawaSztuczna_Trawa1570
Wściekłe PtakiSztuczna_Trawa157-16
120.DTSSztuczna_Trawa156-1
121.Teknika SABiznes154-6
122.FC OtamanySztuczna_Trawa15329
123.Breaking BankCiti_Bankowa150-13
WM'19Sztuczna_Trawa150-2
125.FC RiversSztuczna_Trawa146-1
126.Instal-MetalBiznes145-14
127.PolisquadSztuczna_Trawa144-11
128.PKO Bank PolskiBiznes142-15
129.Song LamSztuczna_Trawa1378
130.Idea Bank IIBiznes129-9
131.PSKMistrzow128-1
132.La ZabawaMistrzow1220
133.MKSN Mazowsze WarszawaKobiet Cup 2019120-8
134.OLIKO FutbolSztuczna_Trawa117-1
135.ExatelBiznes116-7
136.Fizjoterapia PolskaSztuczna_Trawa11477
Retarded BoysSztuczna_Trawa114-10
138.ProService FintecoBiznes105-10
139.Pracuj.plBiznes103-5
140.GPR SonicSztuczna_Trawa9860
141.Eurosport DiscoveryFutsal94NEW
KickersiSztuczna_Trawa94-3
143.Białe WilkiBiznes92-2
Scorpion WładysławówSztuczna_Trawa92-2
145.PJMMistrzow91-2
Red_DevilsCiti_Bankowa91-15
147.NO10.plFutsal89-3
148.Citi Wild BuffaloesCiti_Bankowa88-13
149.VNPL GroupBiznes85-3
150.PilotFutsal80-11
151.RKS OkęcieMistrzow74-3
152.Piastovia PiastówLadies Cup 2018710
153.AQUICKKobiet700
154.Zamłynie RadomLadies Cup 201869-1
155.KS BednarskaKobiet68-7
UKS OłtarzewKobiet Cup 201968-28
157.Manchester CitiLato67-1
158.Byli do pojechaniaSztuczna_Trawa66-22
Nissan ZaborowskiBiznes6647
Warszawska Akademia PiłkarskaKobiet66-10
161.PSC ConstansMistrzow61-2
162.PolibudaFutsal57NEW
Restauracja 4 CzwarteBiznes57NEW
SantiagoSztuczna_Trawa57-23
165.MoczymordySztuczna_Trawa56-3
ProDataBiznes56-4
167.AZS PW PlusLadies Cup 201854-7
MJM InvestmentBiznes54-4
PolitechnikaSztuczna_Trawa54-22
170.Marshallion.plBiznes53-5
171.McArthurBiznes52-5
172.Kominiarze ESKOMMistrzow51-5
173.Pożoga BonitoSztuczna_Trawa50-10
Raszyn ILadies Cup 201850-5
175.KSZO OstrowiecLadies Cup 201849-6
176.Colo-ColoSztuczna_Trawa47-18
177.FC SarolSztuczna_Trawa447
178.Business LinkBiznes42-7
WAP Girls BemowoLadies Cup 201842-5
180.Bella TeamLadies Cup 201840-6
Bez Ziewania FCSztuczna_Trawa40-6
182.BisnodeBiznes3927
Warsaw GalaxySztuczna_Trawa39-10
184.Coca-Cola ServicesBiznes38-7
185.EcoCarBiznes37-7
186.Szybki SzotSztuczna_Trawa3532
187.SuproLato34-6
188.Legia LadiesLadies Cup 201833-6
189.PerfumescoBiznes32-19
SGHMistrzow32-11
191.PH BłonieBiznes30-5
192.Levis TeamSztuczna_Trawa2926
Uczelnia ŁazarskiegoMistrzow29-8
194.Nest BankBiznes27-5
195.Citi TakaCiti_Bankowa25-12
Fabet KonstrukcjeBiznes25-7
197.FC Nam DinhSztuczna_Trawa24-4
Raszyn IILadies Cup 201824-4
199.SNG SadybaSztuczna_Trawa22-3
UKS ZąbkoviaBiznes_Women22-3
201.FenicjaMistrzow21-5
PiasecznoBiznes_Women21-2
203.InterRiskBiznes19-13
Real Incentive HammersBiznes19-17
205.ChrząszczykiBiznes_Women18-4
206.Nav TeamCiti_Bankowa17-16
207.Deymedal TeamBiznes_Women16-3
Wola TeamSztuczna_Trawa16-27
209.TVPKobiet15-17
210.CG-1Biznes12-4
FC K.A.C. LadiesBiznes_Women12-4
212.Warszawska Akademia Piłkarska IIBiznes_Women11-3
213.CG1Lato10-1
MimatechBiznes10-20
215.Agfa NVBiznes9-12
UKS MazoviaKobiet9NEW
217.Coca-Cola GBSBiznes8-11
218.EtnoligaLadies Cup 20186-4
219.Saska VillaSztuczna_Trawa4-4
Szturmowe GranatyBiznes_Women4-4
221.ITMAGINATIONBiznes3-12
222.DeltaSztuczna_Trawa2-5
223.Kobieca Akademia PiłkarskaKobiet Cup 20190-5
MindpeakBiznes0-5
NOOBSSztuczna_Trawa0-5
OBESztuczna_Trawa0-5
PGE SystemyBiznes0-22
POLSOJABiznes0-5
RandstadMistrzow0-5
Szkoła Jazdy ELMOL.plBiznes0-5