/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec LATO 2019
Podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Za nami już czwarta, przedostatnia seria gier w #Ligowiec_Lato! W Ekstraklasie mieliśmy kolejną zmianę lidera, po dość niespodziewanej porażce Trotka.waw.pl FC Modżajto na pierwsze miejsce wskoczyli Flying Bisons. W I Lidze w meczu na szczycie Lagardere Travel Retail okazali się lepsi od Aldesy, w grze o tytuł dzięki wygranej z legalalliance.pl pozostała też ORA Warszawa. Zapraszamy na podsumowanie kolejki w #Ligowiec_Lato!

Ekstraklasa:

Spotkaniem otwierającym czwartą kolejkę w Ekstraklasie miało być starcie Flying Bisons z Przyjaciółmi, ale to skończyło się walkowerem, dzięki czemu łatwo trzy punkty trafiły do „Bizonów”, co pozwoliło im awansować na pierwsze miejsce. Na drugim zameldowali się zawodnicy Papadensów po pokonaniu Irydionu 10:0, lecz do przerwy niebiesko-biali prowadzili jedynie 2:0. I trzeba przyznać, że w pierwszej odsłonie było to bardzo zacięte widowisko, a ekipa w żółtych trykotach masowo marnowała sytuacje bramkowe. Duża w tym zasługa Dominika Podlewskiego, który uwijał się jak w ukropie między słupkami. Druga połowa była już rozegrana pod dyktando Papadensów, a świetnie zagrali zwłaszcza Adrian Strąk (autor pięciu goli) czy wszędobylski Artur Stachurski. Przed tą kolejką liderem była Trotka.waw.pl FC Modżajto i to ona była faworytem rywalizacji z Barberianem. Jednak tego dnia kapitalnie dysponowany był w bramce Marcin Wiśniewski, który raz za razem popisywał się fantastycznymi robinsonadami. W ofensywie zaś jak zwykle brylował Mariusz Wojciechowski, który jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. A po zmianie stron dorzucił kolejne dwa trafienia, po jednym zanotowali też Piotr Królik i Konrad Kleszczewski. A że Wiśniewski nie dał ani się pokonać ani razu w tym meczu, to zakończyło się na 6:0 dla Barberiana. Po tej wygranej zespół w czarnych trykotach wskoczył na trzecią pozycję, FC Modżajto spadli z pierwszego aż na czwarte miejsce.

1 Liga:
Emocji nie brakowało też na pierwszym froncie. Pierwsza cześć rywalizacji legalalliance.pl z ORA Warszawa zakończyła się bezbramkowym remisem, więc na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W tej skuteczniejsi byli zawodnicy OW, czterokrotnie pokonując golkipera rywali i dając się zaskoczyć tylko raz. Zwycięstwo 4:1 pozwoliło drużynie w białych strojach zachować szanse na mistrzostwo. Tego najbliżej jest Lagardere Travel Retail, którzy w tej kolejce w spotkaniu na szczycie ograli Aldesę 3:1. Lepiej zaczął zespół Filipa Błasiaka, bo od wyniku 1:0, a mógł prowadzić znacznie wyżej, jednak fenomenalnie w „klatce” spisywał się Mariusz Brinken i dzięki jego postawie ekipa Tomasza Morenia nie straciła w tej potyczce już więcej bramek. W ataku zaś jeszcze przed przerwą LTR wyrównali, by po zmianie stron, w końcowym etapie tego widowiska zadać dwa zabójcze ciosy. Finalnie Lagardere triumfowali 3:1, przez co objęli prowadzenie w lidze i do sięgnięcia po mistrzostwo brakuje im ledwie punktu. Aldesa mimo porażki również może sięgnąć po złoto, ale musi wygrać w ostatniej serii gier i liczyć na porażkę nowego lidera. W ostatnim spotkaniu tej czwartej serii gier Niedogazowani wygrali walkowerem z WideLaw.





________________________________________________________________________________


Poniżej prezentujemy podział na Ekstraklasę oraz I ligę oraz terminarz obu grup:
_________________________________________________________________________________

Tymczasem zapraszamy do „polubienia” naszej strony na Facebooku i do gry w Ligowcu!

Tabela - Ligowiec Lato 2019 - Ekstraklasa lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Papadensy5113202911
2Trotka.waw.pl FC Modzajto5103112217
3Flying Bisons593022919
4Barberian572122026
5Irydion541131327
6Przyjaciele51014316
...
Tabela - Ligowiec Lato 2019 - I liga lato 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1ORA Warszawa5124013118133
2Lagardere Travel Retail512401191310-3
3Aldesa593022312
4Niedogazowani572122422
5legalalliance.pl541131122
6WideLaw50005223
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-PrzyjacieleBarberian
1:5
21:50WarszawiankaAFlying BisonsPapadensy
2:9

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoIrydion
9:3

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPrzyjaciele
1:1
21:50WarszawiankaABarberianFlying Bisons
1:15

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPapadensy
2:2

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAPapadensyBarberian
5:5
21:50-Flying BisonsIrydion
4:2

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoPrzyjaciele
4:1

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAIrydionPapadensy
2:10
21:50WarszawiankaAPrzyjacieleFlying Bisons
0:3

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-Trotka.waw.pl FC ModzajtoBarberian
0:6

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:50WarszawiankaATrotka.waw.pl FC ModzajtoFlying Bisons
7:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAPapadensyPrzyjaciele
3:0
21:50WarszawiankaABarberianIrydion
3:5
, 2019-07-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plNiedogazowani
5:5

Czwartek, 2019-08-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAWideLawLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAAldesaORA Warszawa
5:2

, 2019-08-07
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55WarszawiankaAORA WarszawaWideLaw
11:2

Czwartek, 2019-08-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaALagardere Travel RetailNiedogazowani
6:5
20:55-legalalliance.plAldesa
2:10

, 2019-08-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-NiedogazowaniORA Warszawa
6:7

Czwartek, 2019-08-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plLagardere Travel Retail
0:3
20:55WarszawiankaAWideLawAldesa
0:3

, 2019-08-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:55-legalalliance.plORA Warszawa
1:4

Czwartek, 2019-08-29
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00-Lagardere Travel RetailAldesa
3:1
21:50WarszawiankaANiedogazowaniWideLaw
3:0

, 2019-09-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAORA WarszawaLagardere Travel Retail
7:4
20:55WarszawiankaAAldesaNiedogazowani
4:5

Czwartek, 2019-09-05
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:00WarszawiankaAlegalalliance.plWideLaw
3:0

Stan na: 2019-09-05.

Lp.DrużynaLigowiecPKT+/-
1.Trotka.waw.pl FC ModzajtoLato16181
2.Grospol.plBiznes , Sztuczna_Trawa1611-1
3.BarberianLato12604
4.Inter Europol - Piekarnia SzwajcarskaSztuczna_Trawa1246-1
5.Flying BisonsLato120911
6.IrydionLato11722
7.Albi CelestesCiti_Bankowa11542
8.Saska PGC TeamBiznes1143-2
9.BudimexBiznes1141-4
10.PrzyjacieleLato11380
11.BRSMistrzow1135-7
12.Boca JuniorsSztuczna_Trawa1130-1
13.AldesaLato10127
14.PRA GroupBiznes9861
15.Rapid RiskCiti_Bankowa9632
16.LingaroBiznes957-4
17.HYABAKBiznes940-4
18.AK Warszawiak MokotówSztuczna_Trawa933-4
19.MoneyGramBiznes918-1
20.Risk&TrustCiti_Bankowa900-1
21.Naczelny Sąd AdministracyjnyBiznes8531
22.PKO BP FinatBiznes836-1
23.BobiRed.plBiznes8262
24.BastionSztuczna_Trawa8054
25.Ministerstwo Obrony NarodowejBiznes7981
26.bezawarii.comSztuczna_Trawa782-3
27.SanteMistrzow7790
28.Citi UnitedCiti_Bankowa7583
29.ESFT WarszawaSztuczna_Trawa7554
30.Lagardere Travel RetailLato74924
31.IGTBiznes745-2
32.CONNS-BUDSztuczna_Trawa737-8
33.SpowolnieniSztuczna_Trawa728-2
34.KejskraszersCiti_Bankowa7213
35.IPOPEMA Business ConsultingBiznes6861
36.OSUPSztuczna_Trawa6684
37.FC HanoiSztuczna_Trawa6655
LEKAPBiznes6655
39.Wiecznie MłodziSztuczna_Trawa641-4
40.Audiomagic.plBiznes633-6
Orlik MokotówSztuczna_Trawa633-1
42.AZS WITMistrzow628-12
43.SGSP WarszawaMistrzow6172
44.Tango WarszawaSztuczna_Trawa6140
45.WideLawLato609-4
46.USP ZdrowieBiznes5951
47.Panattoni EuropeBiznes5941
48.PapadensyLato59114
49.Royal Bank of ScotlandBiznes570-3
50.Chłopcy z FerajnySztuczna_Trawa5621
51.La FuriaSztuczna_Trawa560-1
52.JMPMistrzow557-14
53.OBIBiznes551-1
54.PZU Sport TeamBiznes542-1
55.AB MED-SerwisSztuczna_Trawa534-6
56.BCG WAR StarsSztuczna_Trawa4970
57.Citi OldboysCiti_Bankowa4952
FC K.A.C.Sztuczna_Trawa495-2
59.Citi HandlowyMistrzow4881
60.legalalliance.plLato483-3
61.KokosySztuczna_Trawa4770
62.Warriors-RealSztuczna_Trawa465-4
63.SRBBiznes4451
64.Zepter ITBiznes435-1
65.FC WAWKobiet Cup 20194150
66.Forza WarszawaSztuczna_Trawa4140
67.Loco MotivCiti_Bankowa4130
68.AZS PJATKSztuczna_Trawa3980
SztukasySztuczna_Trawa3982
70.KolektivSztuczna_Trawa3960
71.Diamonds UtdKobiet3805
72.AZS UWMistrzow378-3
73.LS Airport ServicesBiznes372-1
74.Żandarmeria Wojskowa WarszawaBiznes3710
75.FC CPCQ22Citi_Bankowa3702
76.ANDRA Sp. z o.o.Biznes368-1
77.Hmmm FCSztuczna_Trawa3581
78.PIT-RADWAR S.A.Biznes3541
79.DSVBiznes342-7
80.Like a GirlKobiet Cup 20193181
81.SłużewiecSztuczna_Trawa3055
82.CORSTON WANKERSSztuczna_Trawa3041
83.FinestraCiti_Bankowa2995
84.The ZombiesSztuczna_Trawa2920
85.Plata o plomoCiti_Bankowa2854
86.Fair Play PlusSztuczna_Trawa2811
87.Chaos OchotaSztuczna_Trawa275-5
88.Atak KlonówSztuczna_Trawa2682
89.NFOŚiGWBiznes2582
90.UltimaMistrzow254-5
91.KDPBiznes2453
92.MoventumBiznes2440
93.Hiszpania C.F.Sztuczna_Trawa241-13
Inter C.F.Sztuczna_Trawa2414
95.HEGBiznes235-2
96.SonicSztuczna_Trawa2290
97.Harbor CenterBiznes2273
98.DTS TransportBiznes2241
99.Uszy PajonkaSztuczna_Trawa2196
100.Idea BankBiznes2184
101.FC RiversSztuczna_Trawa2160
Wściekłe PtakiSztuczna_Trawa216-6
103.RobocleanSztuczna_Trawa2123
104.CMSBiznes2114
105.MKSN Mazowsze WarszawaKobiet Cup 20192094
106.Koty z OchotySztuczna_Trawa2026
107.Instal-MetalBiznes1964
Królewski SmakCiti_Bankowa1966
109.Agfa GraphicsBiznes194-6
110.Złote KalesonySztuczna_Trawa1905
111.Breaking BankCiti_Bankowa1875
112.PKO Bank PolskiBiznes1864
113.CMGT OPSCiti_Bankowa1856
114.OLIKO FutbolSztuczna_Trawa182-8
115.DTSSztuczna_Trawa1811
Tango II WarszawaSztuczna_Trawa181-1
117.Blue TeamKobiet179-15
118.La ZabawaMistrzow178-20
Teknika SABiznes1783
120.NankatsuSztuczna_Trawa1705
121.CargillBiznes167-1
122.NO10.plMistrzow166-1
123.PolisquadSztuczna_Trawa1630
ProService FintecoBiznes1634
125.NiedogazowaniLato15724
ORA WarszawaLato15785
127.Idea Bank IIBiznes155-1
128.PSKMistrzow154-18
129.OKS SłużewSztuczna_Trawa153-1
Retarded BoysSztuczna_Trawa153-6
131.WM'19Sztuczna_Trawa150-2
132.ExatelBiznes140-1
133.UKS OłtarzewKobiet Cup 20191360
134.Red_DevilsCiti_Bankowa1291
135.PilotMistrzow126-3
136.Pracuj.plBiznes1161
137.Citi Wild BuffaloesCiti_Bankowa1143
138.PolitechnikaSztuczna_Trawa112-2
139.Byli do pojechaniaSztuczna_Trawa1043
140.Scorpion WładysławówSztuczna_Trawa102-6
141.RKS OkęcieMistrzow101-11
SantiagoSztuczna_Trawa1012
143.Białe WilkiBiznes98-4
144.KickersiSztuczna_Trawa96-3
145.VNPL GroupBiznes95-8
146.PJMMistrzow91-2
147.Colo-ColoSztuczna_Trawa870
148.Warszawska Akademia PiłkarskaKobiet Cup 2019861
149.KS BednarskaKobiet74-5
150.Manchester CitiLato72-4
151.Piastovia PiastówLadies Cup 2018718
152.MJM InvestmentBiznes700
Pożoga BonitoSztuczna_Trawa704
154.AQUICKKobiet Cup 2019692
McArthurBiznes69-7
Zamłynie RadomLadies Cup 2018697
157.MoczymordySztuczna_Trawa67-6
158.PerfumescoBiznes644
Song LamSztuczna_Trawa645
160.Marshallion.plBiznes63-8
PSC ConstansMistrzow63-6
162.ProDataBiznes61-3
163.AZS PW PlusLadies Cup 2018591
164.InterRiskBiznes582
165.Warsaw GalaxySztuczna_Trawa56-1
166.Bez Ziewania FCSztuczna_Trawa51-10
Kominiarze ESKOMMistrzow512
168.Raszyn ILadies Cup 2018501
Wola TeamSztuczna_Trawa501
170.KSZO OstrowiecLadies Cup 2018491
171.Business LinkBiznes461
EcoCarBiznes461
173.WAP Girls BemowoLadies Cup 2018421
174.Bella TeamLadies Cup 2018401
PGE SystemyBiznes401
176.Coca-Cola ServicesBiznes38-21
177.SGHMistrzow370
178.PH BłonieBiznes350
179.Real Incentive HammersBiznes340
SuproLato34-12
181.Legia LadiesLadies Cup 201833-1
182.Citi TakaCiti_Bankowa32-1
183.Uczelnia ŁazarskiegoMistrzow31-1
184.FC NamdinhSztuczna_Trawa30-1
185.Fabet KonstrukcjeBiznes28-1
Nest BankBiznes28-1
187.FenicjaMistrzow26-1
Nav TeamCiti_Bankowa26-1
189.Szkoła Jazdy ELMOL.plBiznes25-1
TVPKobiet25-1
191.MimatechBiznes24-1
Raszyn IILadies Cup 201824-1
193.CG-1Biznes23-1
194.SNG SadybaSztuczna_Trawa22-1
UKS ZąbkoviaBiznes_Women22-1
196.PiasecznoBiznes_Women21-1
197.ChrząszczykiBiznes_Women18-1
198.Agfa NVBiznes17-1
199.Deymedal TeamBiznes_Women160
ITMAGINATIONBiznes160
201.Coca-Cola GBSBiznes150
Nissan ZaborowskiSztuczna_Trawa150
203.FC K.A.C. LadiesBiznes_Women120
204.BisnodeBiznes110
Warszawska Akademia Piłkarska IIBiznes_Women110
206.CG1Lato10-9
207.EtnoligaLadies Cup 201860
208.Saska VillaSztuczna_Trawa4-2
Szturmowe GranatyBiznes_Women40
210.DeltaSztuczna_Trawa2-1
211.F.C. SconvoltiBiznes0-1
FCUSztuczna_Trawa0-1
Kobieca Akademia PiłkarskaKobiet Cup 20190-1
NOOBSSztuczna_Trawa0-1
OBESztuczna_Trawa0-1
RandstadMistrzow0-1
ZPOMSztuczna_Trawa0-1