/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec Ladies Cup 2018
Ligowiec Ladies Cup 2018


W niedzielę 9 grudnia na boiskach Ligowca odbędzie się silnie obsadzony turniej piłkarski dla kobiet - Ligowiec Ladies Cup 2018. Po losowaniu, które odbyło się w naszym biurze na Warszawiance układ grup tegorocznej edycji prezentuje się następująco:

GRUPA A:

1 BLUE TEAM
2 AZS PW PLUS
3 FC WAW
4 BELLA TEAM

GRUPA B:

1 ETNOLIGA
2 LEGIA LADIES
3 WAP GIRLS BEMOWO
4 DIAMONDS UNITED

GRUPA C:

1 ZAMŁYNIE RADOM
2 RASZYN I
3 BEDNARSKA
4 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA

GRUPA D:

1 KSZO OSTROWIEC
2 LIKE A GIRL
3 RASZYN II
4 PIASTOVIA PIASTÓW

Zespoły w każdej grupie rozegrają po trzy spotkania. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do finałów w kategorii "OPEN". Pozostałe dwa zespoły z grup zmierzą sie w finałach kategorii "AMATOR".

...
Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW3721042
2AZS PW Plus3411122131
3Bella Team341114310-1
4Blue Team3101236

Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 2
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Diamonds Utd3930090
2WAP Girls Bemowo3620171
3Legia Ladies3310223
4Etnoliga30003115

Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 3
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Zamłynie Radom39300150
2Raszyn I3620192
3Bednarska3310229
4Warszawska Akademia Piłkarska 30003015

Tabela - Ligowiec Ladies Cup 2018 jesień 2018 - Grupa 4
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Piastovia Piastów3930090
2KSZO Ostrowiec3620173
3Raszyn II3310247
4Like a Girl30003010
Niedziela, 2018-12-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
11:20WarszawiankaBEtnoligaLegia Ladies
1:2
11:20WarszawiankaABlue TeamAZS PW Plus
1:1
11:40WarszawiankaBDiamonds UtdWAP Girls Bemowo
1:0
11:40WarszawiankaAFC WAWBella Team
1:1
12:00WarszawiankaBWAP Girls BemowoEtnoliga
6:0
12:00WarszawiankaAFC WAWBlue Team
2:1
12:20WarszawiankaAAZS PW PlusBella Team
1:0
12:20WarszawiankaBDiamonds UtdLegia Ladies
1:0
12:40WarszawiankaBDiamonds UtdEtnoliga
7:0
12:40WarszawiankaABella TeamBlue Team
3:1
13:00WarszawiankaAFC WAWAZS PW Plus
1:0
13:00WarszawiankaBLegia LadiesWAP Girls Bemowo
0:1
13:20WarszawiankaAKSZO OstrowiecLike a Girl
3:0
13:20WarszawiankaBZamłynie RadomRaszyn I
2:0
13:40WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska Bednarska
0:2
13:40WarszawiankaAPiastovia PiastówRaszyn II
3:0
14:00WarszawiankaARaszyn IIKSZO Ostrowiec
1:4
14:00WarszawiankaBBednarskaZamłynie Radom
0:5
14:20WarszawiankaAPiastovia PiastówLike a Girl
4:0
14:20WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska Raszyn I
0:5
14:40WarszawiankaAPiastovia PiastówKSZO Ostrowiec
2:0
14:40WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska Zamłynie Radom
0:8
15:00WarszawiankaBRaszyn IBednarska
4:0
15:00WarszawiankaALike a GirlRaszyn II
0:3
Niedziela, 2018-12-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:30ĆwierćfinałFC WAWWAP Girls Bemowo
0:1
15:50ĆwierćfinałZamłynie RadomKSZO Ostrowiec
1:0
16:10ĆwierćfinałDiamonds UtdAZS PW Plus
2:0
16:30ĆwierćfinałPiastovia PiastówRaszyn I
0:1
16:50PółfinałWAP Girls BemowoZamłynie Radom
0:1
17:10Półfinał pocieszeniaFC WAWKSZO Ostrowiec
2:3 k
(0:0)
17:30PółfinałDiamonds UtdRaszyn I
3:1
17:50Półfinał pocieszeniaAZS PW PlusPiastovia Piastów
0:3
18:10Mecz o siódme miejsceFC WAWAZS PW Plus
0:1
18:30Mecz o piąte miejscePiastovia PiastówKSZO Ostrowiec
1:3
18:50Mecz o trzecie miejsceRaszyn IWAP Girls Bemowo
2:0
19:10FinałZamłynie RadomDiamonds Utd
1:3 k
(1:1)
Niedziela, 2018-12-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:30ĆwierćfinałBella TeamEtnoliga
7:0
15:48ĆwierćfinałBednarskaLike a Girl
0:3 wo
16:06ĆwierćfinałLegia LadiesBlue Team
2:3 k
(2:2)
16:24ĆwierćfinałRaszyn IIWarszawska Akademia Piłkarska
5:1
16:42PółfinałBella TeamLike a Girl
3:0
17:00Półfinał pocieszeniaEtnoligaBednarska
3:0 wo
17:18PółfinałBlue TeamRaszyn II
2:0
17:36Półfinał pocieszeniaLegia LadiesWarszawska Akademia Piłkarska
1:0
17:54Mecz o siódme miejsceBednarskaWarszawska Akademia Piłkarska
0:3 wo
18:12Mecz o piąte miejsceEtnoligaLegia Ladies
0:3 wo
18:30Mecz o trzecie miejsceRaszyn IILike a Girl
1:2
18:48FinałBella TeamBlue Team
1:2