/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
/files/decathlon2.png
Aktualności
INFO Z DNIA 12 marca - UWAGA MECZE LIGI BANKOWEJ ZOSTAŁY ODWOŁANE NA OKRES DWÓCH TYGODNI !!!

Dwie kolejki już za nami, z kompletem punktów na chwilę obecną mamy trzy drużyny.
Risk&Trust przewodzi w tabeli dzięki statystykom, na drugiej pozycji znajduje się BRS a najniższy stopień na podium przypadł drużynie Albi Celestes.

Wśród strzelców najskuteczniejszy jest Mateusz Jancarz z Albi Celestes, zdobył już siedem trafień i o jedno wyprzeda drugiego w tabeli. Z asystentów najskuteczniejszy w tej chwili okazuje się Piotr Stanik z Risk&Trust. Co prawda statystyki po dwóch meczach szybko mogą ulec zmianie ale warto o nich pamiętać.
Wszystkie zespoły ambitnie podchodzą do gry nie tylko na początku spotkania ale także pod koniec niezależnie od wyniku na tablicy. Grę ogląda się bardzo ciekawie i widzowie z pewnością nie mogą się doczekać następnych spotkań.



Do zobaczenia na hali przy ulicy Felińskiego 15!

.........
Tabela - Liga Bankowa wiosna 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Risk&Trust26200211000
2BRS26200195000
3Albi Celestes26200229000
4Duch Borzych2411097
5SGSP Warszawa131001311312
6JMP231011711000
7Loco Motiv231011512000
8Rapid Risk23101714000
9Kejskraszers23101111410-12
10Citi United1101044
11FC CPCQ2220002510
12Semper Victoria20002516
13CMGT OPS20002828
14Finestra20002125
Poniedziałek, 2020-03-02
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15Loco MotivSemper Victoria
10:4
20:30Felińskiego 15Citi UnitedDuch Borzych
4:4
21:15Felińskiego 15SGSP WarszawaKejskraszers
13:1

Wtorek, 2020-03-03
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00Felińskiego 15BRSJMP
7:3
19:45Felińskiego 15FinestraRisk&Trust
0:15
20:30Felińskiego 15Rapid RiskFC CPCQ22
5:2
21:15Felińskiego 15Albi CelestesCMGT OPS
14:4

Poniedziałek, 2020-03-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:45Felińskiego 15SGSP WarszawaCiti United
- : -
20:30Felińskiego 15KejskraszersFinestra
10:1
21:15Felińskiego 15Semper VictoriaRisk&Trust
1:6

Wtorek, 2020-03-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:00-JMPCMGT OPS
14:4
19:45Felińskiego 15FC CPCQ22Duch Borzych
3:5
20:30Felińskiego 15BRSRapid Risk
12:2
21:15Felińskiego 15Albi CelestesLoco Motiv
8:5

Czwartek, 2099-01-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00Felińskiego 15JMPLoco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15BRSFC CPCQ22
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychRisk&Trust
- : -
00:00Felińskiego 15Citi UnitedCMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15JMPCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15CMGT OPSBRS
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesBRS
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22JMP
- : -
00:00Felińskiego 15BRSSGSP Warszawa
- : -
00:00Felińskiego 15CMGT OPSRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15Citi UnitedSemper Victoria
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22SGSP Warszawa
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersRisk&Trust
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesRisk&Trust
- : -
00:00Felińskiego 15CMGT OPSFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15Loco MotivCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15Citi UnitedKejskraszers
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersFC CPCQ22
- : -
00:00Felińskiego 15Risk&TrustFC CPCQ22
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22Loco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15Loco MotivCMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesKejskraszers
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22Citi United
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersJMP
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersBRS
- : -
00:00Felińskiego 15Loco MotivDuch Borzych
- : -
00:00Felińskiego 15FC CPCQ22CMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15Citi UnitedRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15KejskraszersRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15Risk&TrustSGSP Warszawa
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesSemper Victoria
- : -
00:00Felińskiego 15Loco MotivKejskraszers
- : -
00:00Felińskiego 15Risk&TrustLoco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaFC CPCQ22
- : -
00:00Felińskiego 15FinestraFC CPCQ22
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaKejskraszers
- : -
00:00Felińskiego 15SGSP WarszawaCMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15Loco MotivBRS
- : -
00:00Felińskiego 15Risk&TrustCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15FinestraJMP
- : -
00:00Felińskiego 15SGSP WarszawaDuch Borzych
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesDuch Borzych
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaBRS
- : -
00:00Felińskiego 15Rapid RiskFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15Risk&TrustCMGT OPS
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15SGSP WarszawaSemper Victoria
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesSGSP Warszawa
- : -
00:00Felińskiego 15Rapid RiskRisk&Trust
- : -
00:00Felińskiego 15Semper VictoriaFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15FinestraLoco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15SGSP WarszawaLoco Motiv
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychKejskraszers
- : -
00:00Felińskiego 15FinestraCiti United
- : -
00:00Felińskiego 15Rapid RiskJMP
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychBRS
- : -
00:00Felińskiego 15JMPDuch Borzych
- : -
00:00Felińskiego 15CMGT OPSDuch Borzych
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesJMP
- : -
00:00Felińskiego 15BRSFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15Rapid RiskSGSP Warszawa
- : -
00:00Felińskiego 15JMPSemper Victoria
- : -
00:00Felińskiego 15CMGT OPSSemper Victoria
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychRapid Risk
- : -
00:00Felińskiego 15BRSRisk&Trust
- : -
00:00Felińskiego 15JMPSGSP Warszawa
- : -
00:00Felińskiego 15Duch BorzychFinestra
- : -
00:00Felińskiego 15Albi CelestesCiti United
- : -
19:00Felińskiego 15Risk&TrustJMP
- : -
19:45Felińskiego 15Rapid RiskLoco Motiv
- : -
19:45Felińskiego 15FinestraSGSP Warszawa
- : -
20:30Felińskiego 15Albi CelestesFC CPCQ22
- : -
20:30Felińskiego 15Citi UnitedBRS
- : -
21:15Felińskiego 15CMGT OPSKejskraszers
- : -
21:15Felińskiego 15Duch BorzychSemper Victoria
- : -
e-TarNet