/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
LIGA CITI BANKOWA
Aktualności
Do zakończenia sezonu Jesień 2019 pozostało około czterech tygodni, jednak nadal nie wiemy, kto ma największe szansę na zwycięstwo w swojej lidze. Dodaje to tylko więcej ekscytacji i emocji przed nadchodzącymi spotkaniami.
Serdczenie zapraszamy na zapowiedź szóstej kolejki rozgrywek Ligowiec Futsal!

Ekstraklasa:

Najbliższy tydzień na ekstraklasowych parkietach zapowiada się wyjątkowo ciekawie, bowiem pierwsze dwa zespoły będą musiały stawić czoła wymagającym drużynom, a mowa tutaj o JMP (#1) oraz Risk&Trust (#2). Lider bieżących rozgrywek zmierzy się z zaskakującym nie od dziś BRSem, który siedem dni temu rozgromił wicelidera 12:4. R&T w nachodzącej kolejce rozegra mecz z przedostatnim zespołem, dla którego każdy punkt w tym momencie jest na wagę złota - Rapid Risk. Po czterech spotkaniach na ich koncie znajdują się trzy punkty (ostatnie miejsce 0). W ostatnim spotkaniu na tym poziomie rozgrywkowym Albi Celestes stanie na przeciw młodej i dobrze zorganizowanej drużynie SGSP Warszawa - po niefortunnym początku sezonu są oni głodni zwycięstw i gry. Zawodnicy Albi C. pomimo starań i dużego zaangażowania nie są w stanie odnaleźć swojego rytmu gry, co doszczętnie wykorzystują ich przeciwnicy.

I Liga:

Jak przystało na pierwszoligowe rozgrywki - emocji i sensacji nigdy tu nie zabraknie, a pierwszą okazję, ku temu będą mieli zawodnicy AZS-WIT, którzy po zeszłotygodniowej porażce 5:7 z USP Zdrowie mają szanse na zrewanżowanie się w ładnym stylu. Na tym nie kończą się mecze obu ekip - USP Zdrowie będzie musiało stawić czoła zawodnikom, którzy od kilku kolejek depczą im po piętach, a mowa tutaj o drużynie Pilot. Oba zespoły dzielą zaledwie trzy punkty, a okazję do sprawdzenia swoich sił pod koniec sezonu jesiennego będą mieli 28. listopada o godzinie 19:05 przy ul. Narbutta 14. W kolejnym meczu lider bieżących rozgrywek - Eurosport Discovery rozegra z pozoru łatwy mecz z SRB, jednak nie należy ich skreślać. Mimo braku dowodów w wynikach, zawodnicy występujący w białych trykotach, w każdym spotkaniu zostawiają płuca i serce na parkiecie. Kolejkę zamkną studenci WIT-u, którzy podejmą ostatni zespół w tabeli - NO10.pl. Połączenie nie najlepszej formy, a i niekiedy problemów kadrowych mogły by wprowadzić w zakłopotanie jednak ,,granatowi" nie poddają się i walczą tak długo jak dadzą radę.

II Liga:

Szósta kolejka w rozgrywkach drugoligowych może namieszać - Polibuda zajmująca obecnie drugie miejsce zmierzy się z czwartą drużyną w tabeli - Loco Motiv. Oba zespoły na swoim koncie mają po 12. punktów, a każde potknięcie w wykonaniu pierwszej czwórki może być opłakane w skutkach. Pozostałe dwie drużyny z góry tabeli zmierzą się z zespołami (niby) słabszymi na papierze, jednak to parkiet weryfikuje komu danego dnia należą się trzy punkty. W ostatnich dwóch spotkaniach na tym poziomie rozgrywkowym CMGT OPS stoczy walkę z Citi United -podobnie jak Królewski Smak z Platą o plomo o ,,utrzymanie" się w drugiej lidze.

Na najbliższą kolejkę zapraszamy już dziś (25 listopada) od godziny 19:45 w hali przy ul. Felińskiego 15!



Artur Małecki


Zwróćcie szczególną uwagę na LOKALIZACJE rozgrywania meczów. Zespoły grające w PONIEDZIAŁKI i WTORKI będą grały na hali przy ul. Felińskiego 15.

Zespoły grające w CZWARTEK rozegrają swoje mecze na hali SP 85 przy ul. Narbutta 14.

Miejsce rozgrywania spotkania, wyświetla się obok terminu.
Uwaga, na ulicy Felińskiego prowadzony jest remont i trudniej znaleźć miejsce do parkowania. Proszę mieć to na uwadze.



Opiekunowie Ligi:

Terminarze - piotr.nowakowski@ligowiec.pl, 514-444-011
Hala i opisy poniedziałki, czwartki - arturmalecki16@gmail.com
Hala i opisy wtorki - Piotr Majak, opsmajuwa@wp.pl
Regulamin rozgrywek dostępny pod adresem

Tabela - Ligowiec Futsal Ekstraklasa jesień 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1JMP9258106623
2Risk&Trust9186035143
3SGSP Warszawa9165134731
4BRS9124054356
5Rapid Risk993063150
6Albi Celestes900092661
Tabela - Ligowiec Futsal I liga jesień 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Eurosport Discovery9248014523
2USP Zdrowie9217024730
3Pilot9124054240
4AZS-WIT893054139
5SRB762051729
6NO10.pl831072960
......
Tabela - Ligowiec Futsal II liga jesień 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Polibuda824800589
2OBI8217016015
3Loco Motiv8186025037
4Kejskraszers8155033632
5CMGT OPS893052937266
6FC CPCQ2289305354723-1
7Plata o plomo89305243933-1
8Citi United89305404133-4
9Finestra831071154132
10Królewski Smak83107215310-2
e-TarNet