/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec KOBIET.
Ligowiec Kobiet!
Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes@ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
...
Tabela - Ligowiec Kobiet zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW515500367
2Blue Team512401348131
3Diamonds Utd51240147810-1
4Like a Girl49301136
5MKSN Mazowsze Warszawa562032130
6KS Bednarska541131018
7AQUICK51014837
8Warszawska Akademia Piłkarska 60006762
, 0000-00-00
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
------Diamonds UtdLike a Girl
- : -

Niedziela, 2019-01-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBMKSN Mazowsze WarszawaDiamonds Utd
1:8
13:15WarszawiankaBFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
12:1
14:15WarszawiankaBBlue TeamLike a Girl
0:2

Niedziela, 2019-02-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
16:05WarszawiankaAFC WAWAQUICK
10:1
17:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
0:15

Niedziela, 2019-02-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWMKSN Mazowsze Warszawa
7:3
13:15WarszawiankaBBlue TeamDiamonds Utd
4:3
14:15WarszawiankaBKS BednarskaAQUICK
2:2

Niedziela, 2019-02-24
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBLike a GirlAQUICK
5:1
13:15WarszawiankaBBlue TeamMKSN Mazowsze Warszawa
10:2
14:15WarszawiankaBKS BednarskaWarszawska Akademia Piłkarska
4:2

Niedziela, 2019-03-03
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWKS Bednarska
4:1
13:15WarszawiankaBLike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
5:2
14:15WarszawiankaAAQUICKDiamonds Utd
3:15

Niedziela, 2019-03-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBDiamonds UtdKS Bednarska
5:0
13:15WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska MKSN Mazowsze Warszawa
2:10
14:15WarszawiankaBAQUICKBlue Team
1:5

Niedziela, 2019-03-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
3:1
13:15WarszawiankaADiamonds UtdWarszawska Akademia Piłkarska
16:0
14:15WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaKS Bednarska
5:3

Niedziela, 2019-03-24
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWBlue Team
- : -
13:15WarszawiankaBLike a GirlKS Bednarska
- : -
14:15WarszawiankaBAQUICKMKSN Mazowsze Warszawa
- : -

Niedziela, 2019-03-31
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWDiamonds Utd
- : -
13:15WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaLike a Girl
- : -
14:15WarszawiankaAKS BednarskaBlue Team
- : -
15:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
- : -