/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec KOBIET
Ligowiec Kobiet!
Ligowiec Kobiet:

W przedostatniej, tj. czwartej kolejce rozgrywek Ligowiec Kobiet długo zapowiadane spotkanie FC WAW z Like a girl dostarczyło nam nie mało emocji, a zwycięzca tego pojedynku byłby już tylko o krok od upragnionego zwycięstwa w kobiecych rozgrywkach Ligowca . Mimo emocji, pięknych i wysokiego tempa gry spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W kolejnym meczu UKS Mazovia zdobyła pierwsze punkty w tym sezonie remisując z WAP 3:3. W ostatnim pojedynku na tym poziomie rozgrywkowym było spotkanie AQUICK oraz Blue Team. W dość wyrównanym i dynamicznym spotkaniu to właśnie BT odniosło zwycięstwo, tym samym pozbawiając swoje rywalki szans na TOP3.

A.M.


Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes (małpka) ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
Tabela - Ligowiec Kobiet jesień 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW410310235
2Like a Girl48220216
3Blue Team47211177
4AQUICK44112411
5Warszawska Akademia Piłkarska 42022723
6UKS Mazovia41013727
Niedziela, 2019-10-06
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBFC WAWUKS Mazovia
10:2
13:15WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska AQUICK
1:1
18:05WarszawiankaBBlue TeamLike a Girl
3:3

Niedziela, 2019-10-13
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaBFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
9:2
16:10WarszawiankaBBlue TeamUKS Mazovia
12:1
17:10WarszawiankaBLike a GirlAQUICK
7:1

Niedziela, 2019-10-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAAQUICKUKS Mazovia
2:1
13:15WarszawiankaALike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
10:1
17:10WarszawiankaAFC WAWBlue Team
3:0

Niedziela, 2019-10-27
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
15:10WarszawiankaBFC WAWLike a Girl
1:1
16:10WarszawiankaBUKS MazoviaWarszawska Akademia Piłkarska
3:3
17:10WarszawiankaBAQUICKBlue Team
0:2

Niedziela, 2019-11-17
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWAQUICK
- : -
13:15WarszawiankaAUKS MazoviaLike a Girl
- : -
17:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
- : -