/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Ligowiec KOBIET.
Ligowiec Kobiet!

Szanowne ZAWODNICZKI!

Premierowy sezon ligowy kobiet dobiegł końca, czas rozpocząć rundę zimową w Ligowcu Kobiet!


Ligę rozpoczniemy w niedzielę, 20 stycznia. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier na ten dzień. Pamiętajcie, że zawsze aktualny terminarz znajduje się w zakładce "wyniki i terminy" oraz na kartach waszych zespołów!


12:20 MKSN Mazowsze Warszawa vs Diamonds Utd

13:15 FC WAW vs Warszawska Akademia Piłkarska

14:15 Blue Team vs Like a Girl

Kolejne mecze odbędą się 10 lutego, o godzinach oczywiście poinformujemy Was :).


Na ten moment mamy 7 drużyn i poszukujemy ósmego zespołu.

UWAGA - jest też możliwość, że drużyna nr 8 będzie zebrana z pojedynczych chętnych zawodniczek ! Jeśli ktoś jest chętny wziąć udział w naszej lidze Kobiecej, prosimy o kontakt z Sebastianem: 601-753-535 lub Robertem 514-444-002 z Ligowca!


Zapraszamy również do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes@ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002. A także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
......
Tabela - Ligowiec Kobiet zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1FC WAW13100121000
2Diamonds Utd1310081000
3Like a Girl1310020000
4KS Bednarska0000000
5Szukamy Drużyny :)0000000
6Blue Team1000102
7MKSN Mazowsze Warszawa1000118
8Warszawska Akademia Piłkarska 10001112
Niedziela, 2019-01-20
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBMKSN Mazowsze WarszawaDiamonds Utd
1:8
13:15WarszawiankaBFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
12:1
14:15WarszawiankaBBlue TeamLike a Girl
0:2

Niedziela, 2019-02-10
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaALike a GirlKS Bednarska
- : -
00:00WarszawiankaADiamonds UtdWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
00:00WarszawiankaAFC WAWBlue Team
- : -
00:00WarszawiankaASzukamy Drużyny :)MKSN Mazowsze Warszawa
- : -

Sobota, 2020-00-00
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska MKSN Mazowsze Warszawa
- : -
00:00WarszawiankaAFC WAWLike a Girl
- : -
00:00WarszawiankaALike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
00:00WarszawiankaALike a GirlSzukamy Drużyny :)
- : -
00:00WarszawiankaAFC WAWMKSN Mazowsze Warszawa
- : -
00:00WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaLike a Girl
- : -
00:00WarszawiankaAMKSN Mazowsze WarszawaKS Bednarska
- : -
00:00WarszawiankaAFC WAWSzukamy Drużyny :)
- : -
00:00WarszawiankaADiamonds UtdKS Bednarska
- : -
00:00WarszawiankaABlue TeamMKSN Mazowsze Warszawa
- : -
00:00WarszawiankaABlue TeamDiamonds Utd
- : -
00:00WarszawiankaAKS BednarskaSzukamy Drużyny :)
- : -
00:00WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Szukamy Drużyny :)
- : -
00:00WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
- : -
00:00WarszawiankaASzukamy Drużyny :)Blue Team
- : -
00:00WarszawiankaASzukamy Drużyny :)Diamonds Utd
- : -
00:00WarszawiankaAFC WAWKS Bednarska
- : -
00:00WarszawiankaAKS BednarskaWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
00:00WarszawiankaAKS BednarskaBlue Team
- : -
00:00WarszawiankaAFC WAWDiamonds Utd
- : -
00:00WarszawiankaADiamonds UtdLike a Girl
- : -