/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
Ligowiec KOBIET
Ligowiec Kobiet!
Zmiana na fotelu lidera

Trzecia kolejka w rozgrywkach Ligowiec Kobiet, była wyjątkowo interesująca, ponieważ każde ze spotkań, które mieliśmy przyjemność oglądać przyniosło niemało emocji.
Jako pierwsze na boisko tego dnia wyszły zawodniczki FC WAW oraz Like a Girl. Już od początku spotkania atmosfera była dość napięta, jednak oba zespoły sprawiły kibicom niemałą radość wspaniałą grą. Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszły zawodniczki Like a Girl wygrywając 3:1. W kolejnym spotkaniu Warszawska Akademia Piłkarska mierzyła się z UKS Mazovią. Są to dwa najmłodsze zespoły w bieżących rozgrywkach, które mimo mniejszego doświadczenia prezentują równie wysoki poziom. Pierwsza odsłona tego pojedynku zakończyła się remisem 1:1, zaś w kolejnych 25. minutach to właśnie UKS zaczął przeważać w środkowej części boiska, co poskutkowało zdobyciem trzech bramek (4:1). Jako ostatnie tego dnia na boisko wyszły obecne liderki - Blue Team oraz Aquick. Był to mecz dość jednostronny, gdzie znacząco przeważały ,,niebieskie", a zaowocowało to zdobyciem sześciu bramek, przy stracie zaledwie jednej (6:1).


Artur Małecki

Szanowne Zawodniczki!

Przed nami III kolejka Ligowca Kobiet zima 2020! W najbliższą niedzielę 26 stycznia rozegramy kolejne 3 spotkania! Gdy tylko rozpiszemy terminarz, informacja pojawi się tutaj oraz na waszych skrzynkach mailowych.


Tymczasem prezentujemy wyniki z poprzednich serii gier:

I kolejka:

Like Girl 1:2 Zamłynie Radom

UKS Mazovia 1:2 Aquick

Blue Team 6:3 FC WAW

II kolejka:

Zamłynie Radom 11:1 UKS Mazovia

Aquick 2:3 FC WAW

Blue Team 2:2 Like a Girl



Zapraszamy do przeglądania naszych albumów ze zdjęciami z rozgrywek oraz oznaczania siebie i koleżanek z zespołu - ALBUMY



Opiekun rozgrywek - Robert, jest do dyspozycji pod adresem mailowym: biznes (małpka) ligowiec.pl oraz pod numerem telefonu 514-444-002 a także oczywiście w naszym biurze przy wejściu do budynku Warszawianki.
...
Tabela - Ligowiec Kobiet zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Blue Team37210146
2Zamłynie Radom26200132
3Like a Girl3411165
4FC WAW33102711131
5AQUICK33102510230
6UKS Mazovia3310261410-1
7Warszawska Akademia Piłkarska 1000114
Niedziela, 2020-01-12
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:00WarszawiankaALike a GirlZamłynie Radom
1:2
13:00WarszawiankaAAQUICKUKS Mazovia
2:1
14:00WarszawiankaAFC WAWBlue Team
3:6

Niedziela, 2020-01-19
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:00WarszawiankaAUKS MazoviaZamłynie Radom
1:11
13:00WarszawiankaAFC WAWAQUICK
3:2
14:00WarszawiankaABlue TeamLike a Girl
2:2

Niedziela, 2020-01-26
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:15WarszawiankaBFC WAWLike a Girl
1:3
15:10WarszawiankaBWarszawska Akademia Piłkarska UKS Mazovia
1:4
16:10WarszawiankaBBlue TeamAQUICK
6:1

Niedziela, 2020-02-02
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
13:15WarszawiankaAZamłynie RadomAQUICK
- : -
14:15WarszawiankaALike a GirlUKS Mazovia
- : -
15:10WarszawiankaAZamłynie RadomBlue Team
- : -

Niedziela, 2020-02-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBAQUICKLike a Girl
- : -
15:10WarszawiankaBFC WAWUKS Mazovia
- : -
17:10WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Blue Team
- : -

Niedziela, 2020-02-23
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAAQUICKWarszawska Akademia Piłkarska
- : -
00:00WarszawiankaAUKS MazoviaBlue Team
- : -

Niedziela, 2020-03-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAFC WAWZamłynie Radom
- : -
00:00WarszawiankaAWarszawska Akademia Piłkarska Zamłynie Radom
- : -

Niedziela, 2020-03-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaALike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
- : -