/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
/files/decathlon2.png
Ligowiec Kobiet
13 maja 2020
Szanowne Zawodniczki Ligowca Kobiet.

W dniu 28 czerwca (niedziela) w godz. 16:00-19:00 organizujemy turniej (na Warszawiance) dla drużyn z Ligowiec Kobiet, które grały zimą. Oczywiście za darmo w cenie. Drużyny, które nie grały zimą u nas - też mogą się dopisać, opłacając symboliczne wpisowe (prośba o tel 514-444-101)

Proszę o szybkie potwierdzenie obecności - bo boisko już czeka. Każda drużyna zagra kilka meczów, które podamy po pełnych zgłoszeniach. Gwarantujemy dobrą pogodę i zabawę.

Pozdrawiam
Adam Grzymski
514-444-101

W razie pytań prosimy o kontakt: Adam Grzymski tel:. 514-444-101
- e-mail: adam @ ligowiec.pl

Zapraszamy do polubienia: www.facebook.com/Ligowiec
......
Tabela - Ligowiec Kobiet zima 2020 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1Like a Girl613411246110
2Blue Team5134102813110
3Zamłynie Radom6124023515
4AQUICK693031417
5UKS Mazovia662041537131
6FC WAW66204192310-1
7Warszawska Akademia Piłkarska50005731
Niedziela, 2020-01-12
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:00WarszawiankaALike a GirlZamłynie Radom
1:2
13:00WarszawiankaAAQUICKUKS Mazovia
2:1
14:00WarszawiankaAFC WAWBlue Team
3:6

Niedziela, 2020-01-19
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:00WarszawiankaAUKS MazoviaZamłynie Radom
1:11
13:00WarszawiankaAFC WAWAQUICK
3:2
14:00WarszawiankaABlue TeamLike a Girl
2:2

Niedziela, 2020-01-26
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
14:15WarszawiankaBFC WAWLike a Girl
1:3
15:10WarszawiankaBWarszawska Akademia PiłkarskaUKS Mazovia
1:4
16:10WarszawiankaBBlue TeamAQUICK
6:1

Niedziela, 2020-02-02
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWWarszawska Akademia Piłkarska
7:3
13:15WarszawiankaAZamłynie RadomAQUICK
3:4
14:15WarszawiankaALike a GirlUKS Mazovia
12:0
15:10WarszawiankaAZamłynie RadomBlue Team
2:6

Niedziela, 2020-02-09
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAAQUICKLike a Girl
1:2
15:10WarszawiankaBFC WAWUKS Mazovia
3:4

Niedziela, 2020-02-23
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAAQUICKWarszawska Akademia Piłkarska
4:2
17:10WarszawiankaAUKS MazoviaBlue Team
5:8

Niedziela, 2020-03-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaAFC WAWZamłynie Radom
2:5
14:15WarszawiankaAWarszawska Akademia PiłkarskaZamłynie Radom
1:12

Niedziela, 2020-03-08
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
12:20WarszawiankaBLike a GirlWarszawska Akademia Piłkarska
4:0

Czwartek, 2099-01-01
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
00:00WarszawiankaAWarszawska Akademia PiłkarskaBlue Team
- : -