/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Klasa Biznes.
......
Tabela - Ligowiec Biznes I Liga zima 2019 - Grupa 1
Lp.DrużynalmPkt.Wyg.Rem.Por.+  -  lmpktroz
1PRA Group39300185
2Naczelny Sąd Administracyjny362011610
3IGT2310166134
4PKO BP Finat33102814131
5MoneyGram2310147232
6Lingaro2310164000
7IPOPEMA Business Consulting231015210-1
8NFOŚiGW2310171110-6
9Aldesa1000105
10Ministerstwo Obrony Narodowej20002511
, 2018-11-21
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
19:15Półfinał o miejsca 5-8MoneyGramPKO BP Finat
3:0

Czwartek, 2018-11-22
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
18:30Półfinał o miejsca 1-4Żandarmeria Wojskowa WarszawaBobiRed.pl
3:5
21:40Półfinał o miejsca 1-4LEKAPRoyal Bank of Scotland
2:1 k
(1:1)

Wtorek, 2018-11-27
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
18:30Półfinał o miejsca 5-8IGTLingaro
4:14

, 2018-11-28
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
20:05Mecz o siódme miejscePKO BP FinatIGT
3:0

Wtorek, 2018-12-04
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
18:30Mecz o piąte miejsceLingaroMoneyGram
0:2

Czwartek, 2018-12-06
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
18:30Mecz o trzecie miejsceŻandarmeria Wojskowa WarszawaRoyal Bank of Scotland
5:6 k
(4:4)

Czwartek, 2018-12-13
Godz.BoiskoGospodarzeGościeWynik.
21:40FinałBobiRed.plLEKAP
3:4
e-TarNet