Wernicki Maciej
Andrzej Klimek, Michał Kornet, Kamil Kozłowski, Michał Krzysztoszek, Darek Lorent, Bartłomiej Przesmycki, Maciej Wernicki,
Szymon Ber, Mariusz Jurek, Jacek Kowalik, Rafał Powierża, Artur Przykopski, Daniel Seweryn, Paweł Waszczuk, Kamil Wosztyl, Przemysław Zieliński,

Spacer Stokłosów
Spotkanie Stokłosy kontra Squadra to spotkanie wydawałoby się ekip reprezentujących podobny poziom, wszystko jednak miał zweryfikować boisko i postawa poszczególnych graczy z obu zespołów. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył zawodnik Squadra Kamil Wasztyl w dziesiątej minucie. Jednak potem w pierwszej połowie gole zdobywały już jedynie Stokłosy. Strzelanie w tej ekipie rozpoczął wyróżniający się gracz tej drużyny Wernicki Maciej, który nie raz w tym spotkaniu popisywał się swoimi indywidualnym umiejętnościami. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny Stokłosów, którzy spokojnie kontrolując przebieg spotkania i wykorzystując sytuacje bramkowe ustalili wynik pierwszej części gry na 4:2. W drugiej połowie nadal przeważała ta sama drużyna co w pierwszej części gry i to tylko ona zdołała zdobywać kolejne gole. Głównie za Sprawa Macieja Wernickiego oraz świetnie mu asystującego Michała Krzysztoszka. Dwójka ta doprowadziłą do tego iż mecz ten zakończył się wynikiem 7:2 i jest to wyraźna porażka dla zespołu Squadra, który musi na pewno poprawić grę w obronie oraz kondycje biegową. Zwłaszcza, że była to pierwsza kolejka spotkań i czeką tą drużynę sporo spotkań. Liczymy iż ekipa ta nie raz zaskoczy nas ciekawą grą.