2009-05-24 godz.14:30
Wojtek Augustyniak, Jacek Błażejczyk, Leszek Cendrowski, Robert Cendrowski, Marcin Chojnacki, Radek Marciniak, Wajewski,
Maciej Buszko, Andrzej Klimek, Konrad Kobiałka, Kamil Kozłowski, Michał Krzysztoszek, Darek Lorent, Norbert Plichta, Artur Pograbski, Janusz Zając,

walkower dla Butiku za wpisanie zawodnika na
Ligowiec na podstawie protestu drużyny Butik Team, zweryfikował wynik meczu Butik Team - Stokłosy na walkower 3:0 na korzyść tych pierwszych. Na boisku padł wynik 6:4 dla Stokłosów. Oto relacja z meczu. Naprzeciwko lidera sezonu – Stokłosów stanął Butik Team. Już w 4 minucie Konrad Kobiałko (Stokłosy) otworzył wynik spotkania. 2 minuty później, w odpowiedzi na gola Kobiałki, celnym podaniem do pustej bramki zachwycił Cendrowski Robert, który dokładnie dograł piłkę do Augustyniaka, pewnie przykładającego nogę do piłki i zdobywającego wyrównującego gola. Jednak Janusz Zając nie pozwolił długo czekać na kolejną bramkę. Już w 7 minucie meczu wykorzystał podanie z autu Kamila Kozłowskiego, silnym strzałem pokonując bramkarza Butiku. Minutę później gola, doprowadzającego do wyrównania wyniku, zdobył Robert Cendrowski, który wykorzystał podanie Chojnackiego. Jednak Stokłosy parły do przodu. W 10 minucie rzut karny wykorzystał Krzysztoszek Michał, pokonując bramkarza strzałem w lewy dolny róg. Do przerwy drużyna Stokłos zdobyła jeszcze dwie bramki, ustalając wynik na 5:2. W 33 minucie niesamowitą akcją zaimponowali Augustyniak i Chojnacki (Butik), kiedy to Augustyniak dograł górną piłkę do Chojnackiego, który silnym strzałem z przewrotki pokonał bramkarza. Drużyna Butiku zdobyła w 37 bramkę kontaktową, jednak Janusz Zając rozwiał nadzieje przeciwników choćby na remis, strzelając w 44 minucie ostatnią bramkę tego spotkania. Zawodnikiem meczu został zdobywca ostatniego gola, który poza zdobywaniem bramek, w tym meczu strzelił trzy, i zaliczeniem asysty, zabłysnął techniką i opanowaniem na boisku.