(8-0-0-0)
Tomasz Bedyński, Jakub Konarski, Adam Krzyżostoniak, Paweł Majewski, Radosław Milcarz, Krzysztof Sitkowski, Maciej Wróblewski,
Konrad Kobiałka, Michał Krzysztoszek, Norbert Plichta, Artur Pograbski, Maciej Wernicki, Janusz Zając,

Stokłosy – Old Jordan 9:3 Postawili się faworytowi
To była stosunkowo wysoka porażka ale piłkarze Old Jordan pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. „Pomarańczowi” musieli się bardzo postarać żeby pokonać rywali. Dość powiedzieć, że początek meczu zdominowali piłkarze Old Jordan. Co udokumentowali w dziewiątej minucie za sprawą Kuby Konarskiego. Prawie dziesięć minut utrzymywali tej wynik, aż w końcu defensywę rywali złamał Wernicki. Później już poszło łatwiej ponieważ Old Jordan się otworzył. ”Werni” jeszcze dwa razu ukuł rywali do tego dołożył jeszcze bardzo trudny do upilnowania Krzysztoszek i na przerwę Stokłosy schodziły z prowadzeniem 5:1. Po zmianie stron „Karzełek” dorzucił jeszcze trzy trafienia, a na dwie minuty przed końcem wynik ustalił ten, który zaczął czyli Wernicki. W drugiej odsłonie dla Old Jordan trafiali Milcarz i Sitkowski i ostatecznie skończyło się na 9:3 dla lidera. Niestety po mimo dobrej walecznej postawy „zieloni” dalej pozostają bez punktów. Po mimo faktu, że zagrają teraz z sąsiadem w tabeli też będzie ciężko ponieważ Squadra jest dość nieobliczalną drużyną i chyba jej notowania póki co stoją nieco wyżej. Stokłosy natomiast czeka dość ciężka końcówka w rywalizacjach z Pilotem, Butikiem i Skarbcem.