(6-0-0-0)
Marcin Dębicki, Rafał Dębicki, Andrzej Klimek, Kamil Kozłowski, Michał Krzysztoszek, Darek Lorent, Michał Pietrzykowski, Artur Pograbski, Maciej Wernicki, Janusz Zając,
Jarek Betlej, Rafał Brzeziński, Tomek Czerwianka, Marek Habrowicz, Przemek Jasik, Mikołaj Łęczyński, Piotr Nemec,

Stokłosy remisują z Boca Juniors.
Wynik meczu w 4 minucie otworzył Maciej Wernicki. Odpowiedź Boca Juniors była bardzo szybka. W 6 minucie rajd od połowy boiska przeprowadził Marek Habrowicz i w sytuacji sam na sam nie dał szans Kamilowi Kozłowskiemu. W 8 minucie faulowany w polu karnym był Wernicki. Sam poszkodowany podszedł do piłki i pewnie wykorzystał podyktowaną "jedenastkę". W 12 minucie było już 3-1, a bramkarza Boca pokonał tym razem Michał Krzysztoszek. Goście odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie bramką kontaktową Rafała Brzezińskiego, który dobijał strzał Habrowicza. W drugiej części gry stron troszeczkę lepszą była Boca Juniors. W 28 minucie strzałem zza pola po długim rogu bramkę wyrównującą zdobył najbardziej aktywny z drużyny Habrowicz. W 30 minucie Janusz Zając stracił piłkę jako ostatni obrońca. Habrowicz popędził na bramkę, minął bramkarza i skompletoiwał hat-tricka. Wracający za akcją Zając mógł się zrehabilitować jednak nie potrafił wybić piłki zmierzającej do bramki. Riposta rywali była natychmiastowa. Po strzale Wernickiego piłka poszła po rękach bramkarza, lecz mimo to znalazła drogę do bramki. Minuta 34 była chyba najgorszą dla gospodarzy w tym spotkaniu. Nie dość, że stracili oni bramkę to jeszcze Wernicki nie potrafił z rzutu karnego pokonać Czerwianki. Nie udało się zdobyć bramki z karnego, trzeba było próbować w inny sposób. Tym sposobem okazał się być bezpośredni strzał z rzutu wolnego w 44 minucie. Dzięki temu trafieniu Stokłosy uratowały jeden punkt w tym meczu. Z przebiegu meczu remis wydaje się być sprawiedliwym rezultatem gdyż obydwie ekipy prezentowały podobny poziom.