Kędzierski Michał: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Paweł Balcerkiewicz, Filip Domagalski, Maciej Domagalski, Patryk Janiak, Rafał Jędrusiak, Filip Leśniak, Marek Seroczyński, Albert Stankiewicz, Michał Strecker, Szymon Woźniak,
Dominik Chlebowski, Korneliusz Górniak, Łukasz Kasyno, Michał Kędzierski, Hubert Kondracki, Mariusz Szymanik, Jakub Urbanowski,

W pierwszej odsłonie spotkania ORA Warszawa z Getin Noble Bank lepiej prezentowali się gospodarze i to oni bardzo szybko, bo już w 4 minucie, za sprawą Filipa Domagalskiego udokumentowali swoją przewagę. Potem OW miało kilka szans na, by zdobyć kolejne gole, ale do przerwy wynik już się nie zmienił. Po zmianie połów ostro do pracy wzięli się zawodnicy GNB i przeprowadzili prawdziwy szturm na rywala. Goście wykreowali sobie mnóstwo okazji między 21 a 30 minutą, ale żadnej z nich nie wykorzystali. Tego problemu nie miała ORA, która po przetrwaniu nawałnicy zadała dwa następne ciosy. Po pół godzinie gry Filip Domagalski po raz drugi wpisał się na listę strzelców, po chwili poprawił Maciej Domagalski i było 3:0. Getin Noble Bank do końca starał się odrobić straty, ale tego dnia skuteczność nie była ich sojusznikiem. Finalnie wygrała ORA Warszawa 3:0 i było to ich drugie zwycięstwo w drugim meczu tego lata.