Quang: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Mateusz Borkowski, Adam Bułat, Bartłomiej Celiński, Michał Getke, Mateusz Grzesiowski, Grzegorz Kowerski, Daniel Przyborowski, Kamil Zajączkowski,
Hong Anh , Hung , Long , Nhat , Quang , Thinh , Toan , Tung ,

W starciu WideLaw z Antywirusami spodziewaliśmy się zaciętej batalii, ale tak naprawdę po pierwszej połowie już wszystko było jasne. Po naprawdę imponujących 20 minutach zespół z Wietnamu prowadzony przez najlepszego na boisku Tunga prowadził w pełni zasłużenie 0:4. Po zmianie stron mecz się nieco wyrównał, ale po pół godzinie gry było już 0:5 za sprawą Hong Anha. Co prawda po chwili Grzegorz Kowerski zmniejszył na 1:5, ale w 35 minucie Tung podsumował swój doskonały występ skompletowaniem hat-tricka i zrobiło się 1:6. W samej końcówce WL zmniejszyli stan rywalizacji po bramce Mateusza Grzesiowskiego, ale to było wszystko, na co ich było stać w tej potyczce. Antywirusy finalnie zwyciężyli 2:6 i był to jak najbardziej sprawiedliwy wynik.