Kuszewski Kacper: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Daniel Długołęcki, Piotr Ducki, Bartek Glejzer, Adrian Gomoła, Kajetan Kot, Łukasz Manel, Paweł Rokita, Rafał Sitnik, Piotr Zduński,
Michał Banaś, Michał Błażewicz, Tomasz Chomczyk, Marcin Fus, Piotr Królczak, Kacper Kuszewski, Bartłomiej Mączyński, Michał Skiba, Damian Starosta,

W starciu LS World z RZGD teoretycznie faworytem byli gospodarze, ale "Radiowcy" na to spotkanie stawili się w naprawdę licznym składzie i od początku grali naprawdę bardzo dobrze. I po niecałym kwadransie wyszli na prowadzenie po golu Piotra Królczaka. Wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron goście nadal wyglądali lepiej i efekty przyszły same. Po bramce samobójczej w 30 minucie RZGD prowadził już 0:2. Na przebudzenie LS World musieliśmy czekać aż do samego końca. W 38 minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Rafał Sitnik i było już tylko 1:2. Po chwili wyrównał Adrian Gomoła i mieliśmy remis. Były jeszcze szanse na zmianę rezultatu, ale finalnie po końcowym gwizdku na tablicy świetlnej widniało 2:2.