Mydryk Vitaliiy: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Piotrek Cybula, Radosław Domalewski, Tomasz Fatek, Artur Fiodorow, Arek Gerwel, Robert Kurasiewicz, Adam Lebiediuk, Krzysztof Lipiec,
Yaroslav Chikalo, Kostiantyn Didenko, Ivan Hnatkiv, Volodymer Hnatkiv, Władisław Laskiewicz, Ihor Matsiievski, Vitaliiy Mydryk,

Starcie legalalliance.pl z FODEN było bardzo ciekawe i obfitowało w efektowne bramki. Już w 6 minucie na 0:1 trafił niezawodny Kostia Didenko, ale po chwili wyrównał Piotrek Cybula. Po kolejnych 60 sekundach aktywny tego dnia Władisław Laskiewicz popisał się ładnym uderzeniem zza pola karnego i było 1:2. Goście nie nacieszyli się tym prowadzeniem zbyt długo, gdyż na 2:2 trafił Robert Kurasiewicz. Jak się okazało 2:2 utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron wspomniany Kurasiewicz świetnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie, ale w 27 minucie pięknie przymierzył Ihor Matsiievski i było 3:3. W 31 minucie Didenko po raz drugi wpisał się na listę strzelców, w 32 poprawił Matsiievski i zrobiło się 3:5. Na minutę przed końcem legalalliance.pl było bliskie wyrównania, gdy zobaczyliśmy kolejną w tym meczu piękną bramkę, tym razem autorstwa Arka Gerwela. Jednak w 40 minucie sprawę zamknął Matsiievski, który skompletował hat-tricka i zakończyło się na 4:6. FODEN wygrał po raz drugi tego lata i został liderem po dwóch seriach gier.