Didenko Kostiantyn: 10 pkt.
(4-4-0-2)
Piotr Graniczny, Andrzej Kornela, Adam Kudybiński, Piotr Orłowski, Darek Przybytniak, Łukasz Sójka, Łukasz Stajkowski, Arek Wójcik,
Anton Bilyk, Oleh Bortnyk, Yaroslav Chikalo, Kostiantyn Didenko, Ivan Hnatkiv, Volodymer Hnatkiv, Ihor Matsiievski,

W meczu Wilków Południa z FODEM już w 4 minucie wynik otworzył Igor Matcievski. Po kwadransie było już 0:3, gdy dwa ładne trafienia z dystansu zanotował aktywny tego dnia Ivan Hnativ. Gospodarze odpowiedzieli golem bezpośrednio z rzutu rożnego Łukasza Sójki z 19 minuty i po pierwszej połowie było 1:3. Po zmianie stron FODEN kontrolował grę i po bramkach Kostii Didenko i Yaroslawa Chikalo było już 1:5. Wilki zmniejszyli część strat na 2:5 po uderzeniu Łukasza Stajkowskiego, ale jeszcze przed końcem meczu wynik na 2:6 ustalił Oleh Bortnyk i trzy punkty powędrowały do ekipy z Ukrainy.