Bakalarski Krzysztof: 11 pkt.
(5-5-0-1)
Dominik Chlebowski, Korneliusz Górniak, Maciej Klinkosz, Mariusz Kobyliński, Hubert Kondracki, Radek Lalak, Łukasz Wycech,
Krzysztof Bakalarski, Mateusz Borkowski, Adam Bułat, Bartłomiej Celiński, Konrad Czyżewski, Mateusz Grzesiowski, Kamil Kopeć, Daniel Przyborowski, Konrad Zając,

W rywalizacji Getin Noble Bank z WideLaw spodziewaliśmy się zaciętego boju, ale od początku na placu istniała tylko jedna drużyna. Już po 5 minutach było 0:2 po dublecie Kamila Kopcia, a po 9 na 0:3 podwyższył Konrad Czyżewski. Jak się okazało rezultat 0:3 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Korneliusz Górniak zmniejszył na 1:3 uderzeniem z rzutu wolnego, ale to tylko rozsierdziło rywali. W 31 minucie Mateusz Grzesiowski z bliska trafił do siatki i było już 1:4. Po chwili Czyżewski po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a jeszcze przed końcem tego widowiska swoje gole dołożyli Adam Bułat i Kopeć. WideLaw wygrał 1:7 i duża w tym zasługa najlepszego na placu Mateusza Borkowskiego, który chociaż bramki nie zdobył, to zanotował trzy asysty.