Strecker Michał: 10 pkt.
(5-5-0-0)
Piotrek Cybula, Sławek Czerwiński, Radosław Domalewski, Tomasz Fatek, Artur Fiodorow, Arek Gerwel, Tomasz Grzelka, Jakub Lewandowski,
Paweł Balcerkiewicz, Filip Domagalski, Rafał Jędrusiak, Filip Leśniak, Michał Strecker, Szymon Woźniak,

W derbowym starciu legalalliance.pl z ORA Warszawa spodziewaliśmy się emocji do ostatniego gwizdka, ale od początku lepiej prezentowali się goście. Co szybko udokumentowali golem, w 5 minucie na 0:1 trafił Rafał Jędrusiak. Po kwadransie poprawił Filip Domagalski, a w 18 minucie było już 0:3, gdy do siatki drogę odnalazł Filip Leśniak. Ten rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron ORA kontrolowała przebieg gry i jeszcze zdołała podwyższyć prowadzenie. W 37 minucie najlepszy na placu Domagalski skompletował dublet. Gospodarzy stać było tylko na jedną bramkę autorstwa Arka Gerwela i mecz ten zakończył się zwycięstwem ORA Warszawa 1:4.