Boczar Maciej: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Duc Anh , Hong Anh , Hung , Long , Nhat , Quang , Thinh , Toan , Truong , Tung ,
Michał Banaś, Michał Błażewicz, Maciej Boczar, Tomasz Chomczyk, Marcin Fus, Michał Skiba, Damian Starosta,

W starciu Antywirusów z RZGD spodziewaliśmy się wielu wrażeń i nie zawiedliśmy się. Przed przerwą obie ekipy zadały sobie po jednym skutecznym ciosie. W 11 minucie wynik otworzył Toan, ale nie minęło 60 sekund, gdy do wyrównania doprowadził Damian Starosta. Jeszcze więcej działo się po zmianie połów. W 22 minucie Long trafił na 2:1, ale szybko odpowiedział Michał Błażewicz i zrobiło się 2:2. Po pół godzinie gry było jednak 4:2 po strzałach Tunga i Toana, ale nie był to koniec emocji. RZGD ambitnie walczyło i zwycięstwo i dopięli swego. Prowadzeni przez najlepszego na placu Starostę nie tylko odrobili straty, ale zdołali wyjść na prowadzenie. W 35 minucie gola na wagę trzech punktów zdobył Damian Starosta i starcie to zakończyło się wynikiem 4:5 dla gości.