Sikorski Marek: 4 pkt.
(4-0-0-0)
Dominik Chlebowski, Dawid Flores, Korneliusz Górniak, Grzegorz Grabowski, Michał Kędzierski, Maciej Klinkosz, Mariusz Kobyliński, Hubert Kondracki, Łukasz Wycech,
Sergio C. Cortes Cebrian, Paweł Gwóźdź, Andrzej Kornela, Adam Kudybiński, Piotr Orłowski, Łukasz Sójka, Marek Sikorski, Łukasz Stajkowski, Arek Wójcik,

Starcie Getin Noble Bank z Wilkami południa zaczęło się od mocnego uderzenia. Już w pierwszych sekundach tego widowiska pięknym strzałem od poprzeczki popisał się Adam Kudybiński i było 0:1. Nominalni gospodarze potrzebowali trochę czasu, by się otrząsnąć, ale jak zaskoczyło, to konkretnie. W 9 minucie wyrównał Dawid Flores, a potem Korneliusz Górniak między 11 a 13 minutą skompletował hat-tricka i było już 4:1. W odpowiedzi do siatki piłkę skierował Łukasz Stajkowski, ale ostatnie słowo przed przerwą należało do GNB, gdy na 5:2 podwyższył Dominik Chlebowski. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy pokaz ofensywnego futbolu. Imponował zwłaszcza Górniak (w całym mecz 7 goli i trzy asysty), po drugiej strony aktywny był Sergio Cortes Cebrian. A jak tacy utalentowani zawodnicy byli skuteczni, to wynik musiał być hokejowy. Ostatecznie na tablicy świetlnej po ostatnim gwizdku widniało 12:6 dla Getin Noble Bank. I to było zasłużone zwycięstwo, ale brawa też należą się Wilkom Południa za ambitną walkę.