Bortnyk Oleh: 10 pkt.
(5-4-0-1)
Filip Domagalski, Maciej Domagalski, Rafał Jędrusiak, Filip Leśniak, Albert Stankiewicz, Michał Strecker, Szymon Woźniak,
Oleh Bortnyk, Kostiantyn Didenko, Vlad Fedotov, Volodymer Hnatkiv, Ivan Hnatkiv, Vlad Kholod, Yuriy Lukianiec, Vitaliiy Mydryk,

Mecz na szczycie pomiędzy ORA Warszawa a FODEN-em zapowiadał się na bardzo zacięte widowisko i trzeba przyznać, że potwierdziły się te prognozy. Zaczęło się od mocnego uderzenia nominalnych gości. W 7 minucie na 0:1 trafił Ivan Hnativ, a w 10 poprawił Volodymer Hnativ i było 0:2. OW szybko wrócili do gry. Po niespełna kwadransie gola kontaktowego zdobył niezawodny Filip Domagalski. Mimo kilku szans z obu stron wynik 1:2 do przerwy już się nie zmienił. Po zmianie połów gospodarze podkręcili tempo i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 22 minucie wyrównał Szymon Woźniak, a w 26 Domagalski po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było 3:2. FODEN rzucił się do odrabiania strat, ale przez długi czas był bardzo nieskuteczny. Dopiero na 4 minuty przed końcem wyrównał Kostia Didenko i zaczęły się wtedy największe emocje w tym meczu. Lecz pomimo naporów gości rezultat się utrzymał i po ostatnim gwizdku arbitra było 3:3. Co pozwoliło utrzymać pozycję lidera FODEN-owi, ORA z kolei także zachowała swoje drugie miejsce w tabeli.