Glejzer Bartek: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Sławek Czerwiński, Tomasz Fatek, Artur Fiodorow, Arek Gerwel, Jakub Lewandowski, Krzysztof Lipiec, Marcin Powaga, Szymon Woźniak,
Cezary Czekaj, Damian Czupryna, Piotr Ducki, Bartek Glejzer, Adrian Gomoła, Krzysztof Krekora, Paweł Rokita, Rafał Sitnik, Konrad Włodarczyk,

Dla Legalalliance.pl spotkanie przeciw LS World było okazją na przełamanie, z kolei drużyna Piotra Zduńskiego musiała wygrać, by nie stracić kontaktu z czołówką. Wynik otworzył Piotr Ducki w 5 minucie, ale w 8 nastąpiła odpowiedź ze strony Marcina Powagi. Na to jednak świetnie zareagował LS W. Po dublecie Cezarego Czekaja nominalni goście schodzili na przerwę przy stanie 1:3. I to nieco uśpiło ich czujność, gdyż dwie bramki Arka Gerwela w 24 i 26 minucie doprowadziły do remisu 3:3. Ten rezultat nie utrzymał się zbyt długo. PO pół godzinie gry aktywny tego dnia Rafał Sitnik zdobył gola, a po chwili ponownie wpisał się na listę strzelców. A w 36 minucie Czekaj swój doskonały występ ukoronował skompletowaniem hat-tricka i było już 3:6. W samej końcówce obie ekipy jeszcze poprawiły swój dorobek i zakończyło się na wyniku 5:7. LS World mimo kłopotów sięgnęło po komplet punktów, chociaż brawa należą się też legalalliance.pl za ambitną postawę.