Paciorek Norbert: 9 pkt.
(4-4-0-1)
Maksym Cheremisin, Kostya Didenko, Vlad Holod, Karol Krogulec, Iogr Macievskiy, Radosław Małecki, Ryszard Poboży, Sebastian Prządka, Roman Starykh,
Maciej Bonecki, Rafał Galec, Piotr Królczak, Daniel Kucharuk, Jacek Kwiatkowski, Marek Maniewski, Norbert Paciorek, Michał Rydz,

W starcie Budimeksu z Atakro z rozmachem weszli gospodarze. Po 10 minutach było 2:0 po pięknym golu Kostii Didenko i bramce Ryszarda Pobożego. Lecz goście szybko wrócili do gry. Najpierw Michał Rydz wykorzystał błąd bramkarza i było 1:2, a po kwadransie na 2:2 strzelił Rafał Galec. Ten rezultat utrzymał się do przerwy. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 27 minuty, gdy po rzucie karnym na 2:3 trafił Rydz. Atakro poszli za ciosem i szybko dołożyli kolejne dwa gole, ale potem na 3:5 strzelił Didenko. Jednak do końca meczu, który był prowadzony w bardzo nerwowej atmosferze, Atakro nie tylko obroniło się przed atakami rywali, ale jeszcze podwyższyło na 3:6. I taki też był finalny rezultat.