Wiśniewski Marcin: 8 pkt.
(4-3-0-1)
Michał Burzyński, Michał Dryński, Stanisław Kędzierski, Kamil Kuczewski, Damian Marcińczak, Paweł Pająk, Paweł Staniszewski,
Krzysztof Józefiak, Konrad Kleszczewski, Filip Muckus, Piotr Preneta, Konrad Wójcik, Marcin Wiśniewski, Krzysztof Wojciechowski, Mariusz Wojciechowski,

Po pierwszych 4 minutach starcia Loft 51 Nieruchomości z Barberianem zapowiadało się na pogrom. W tym czasie nominalni gospodarze strzelili trzy gole (dwie autorstwa Pawła Pająka i jedna Kamila Kuczewskiego), ale po chwili odpowiedział Krzysztof Wojciechowski i mecz się natychmiast wyrównał. Goście radzili sobie coraz lepiej i po kwadransie zmniejszyli straty na 2:3 po uderzeniu Mariusza Wojciechowskiego. Ten rezultat utrzymał się do przerwy. Tuż po zmianie stron Barberian dopiął swego i w końcu wyrównał po golu Krzysztofa Wojciechowskiego. Lecz wtedy ponownie dwa szybkie ciosy wyprowadził Loft (Pająk i Stanisław Kędzierski) i było 5:3. Ten rezultat utrzymywał się aż do 35 minuty. Wtedy to ekipa w czarnych strojach zaczęła swoją imponującą pogoń. Najpierw uderzył K. Wojciechowski, a po kolejnych 120 kapitalnym uderzeniem sytuacyjnym popisał się Krzysztof Jozefiak i mieliśmy remis 5:5. Nie był to koniec emocji. Po chwili Jozefiak wyprowadził stan rywalizacji na 5:6, a w ostatnich dwóch minutach Krzysztof Wojciechowski dołożył dublet, poprawił Mariusz Wojciechowski i skończyło się na 5:9. Barberian po fantastycznym meczu i świetnym come backu zgarnia na inaugurację komplet punktów.