Kubovyi Borys: 12 pkt.
(5-5-1-1)
Rafał Chmura, Kacper Domański, Kacper Galan, Piotr Kęsik, Michał Kornacki, Wiktor Kozłowski, Kacper Michaluk, Franciszek Pogłód, Michał Wójcik, Bartosz Wojciechowski,
Alex , Vadim , Vladyslav Budz, Andrii Halaiko, Vasyl Ivaniuk, Borys Kubovyi, Vitalii Lychman, Oleksandr Mykhailov, Denys Nahorny, Roman Ocheretnyi, Oleg Sapalov, Andriy Valchuk,

Starcie Warszawskiej Ferajny z Impulsem mogło kapitalnie zacząć się dla nominalnych gospodarzy. Już w 2 minucie WF miała rzut karny, ale kapitalnie obronił go Borys Kubovyi. Do tego po jego wybiciu piłka przelobowała golkipera rywali i mieliśmy 0:1. Po kwadransie na 0:2 po kolejnym błędzie bramkarza podwyższył Oleksandr Mykhailov. Ten wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Impuls wyraźnie się rozkręcił. Prowadzony przez Andrieja Halaiko zespół z Ukrainy zagrał kolektywnie, z rozmachem w ofensywie, ale i świetnie w obronie. Efektem czego wysoka i pewna wygrana 0:9 na inaugurację.