Wójcicki Miłosz: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Łukasz Komar, Cezary Śledziak, Mateusz Śliwiński, Leszek Parzniewski, Daniel Pyza, Tomek Szwech, Karol Wrzoskiewicz,
Maks Brzosko, Janek Jankowski, Sebastian Koć, Michał Kobla, Bartosz Kowalski, Mateusz Krajewski, Michał Mirosławski, Łukasz Powierża, Sebastian Rogalski, Daniel Stępień, Arian Urban, Miłosz Wójcicki,

Pierwsza połowa meczu Trotka.waw.pl FC Modżajto z WPR United to pełna dominacja gospodarzy, chociaż na pierwszego gola musieliśmy czekać niecały kwadrans. Wtedy to Mateusz Śliwiński otworzył wynik. Po 16 minutach było dwa zero, gdy podwyższył Tomasz Szwech, a tuż przed przerwą na 3:0 trafił aktywny tego dnia Daniel Pyza. Po zmianie stron wciąż FC M dyktowali warunki i po pół godzinie gry udokumentowali to golem Leszka Parzniewskiego na 4:0. Wtedy to dopiero przebudzili się goście. W 31 minucie Janek Jankowski zmniejszył na 4:1, a w 32 Maks Brzosko poprawił i było już tylko 4:2. Mimo tego Trotka już nie pozwoliła przeciwnikom na więcej i wygrała 4:2 na otwarcie sezonu letniego.