Paciorek Norbert: 10 pkt.
(5-5-0-0)
Michał Burzyński, Michał Dryński, Stanisław Kędzierski, Grzegorz Kowerski, Michał Krasucki, Kamil Kuczewski, Maciej Kurpias, Maciej Miękina, Paweł Pająk, Paweł Staniszewski, Adrian Wiercioch,
Maciej Bonecki, Rafał Galec, Tomasz Gaworski, Piotr Królczak, Daniel Kucharuk, Jacek Kwiatkowski, Norbert Paciorek, Michał Rydz, Maciej Wierzbicki,

Spotkanie Loft 51 Nieruchomośći z Atakro lepiej zaczęli goście, którzy już w 2 minucie objęli prowadzenie. Daniel Kucharuk wykorzystał błąd defensywy i było 0:1. Od tego momentu ekipa w granatowych trykotach broniła bardzo mądrze dostępu do bramki i neutralizowała każdą próbę ataku w wykonaniu gospodarzy. Stąd też wynik do przerwy już się nie zmienił. Tuż po zmianie stron Atakto zadało drugi cios za sprawą sprytnie rozegranego rzutu wolnego przez Macieja Wierzbickiego i było już 0:2. Loft próbował odrabiać straty, ale za każdym razem świetnie w "klatce" spisywał się Norbert Paciorek. A jego koledzy z pola byli bardzo skuteczni. W 32 minucie Kucharuk po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a w 36 poprawił aktywny tego dnia Rafał Galec i było już po meczu. Rezultat na 0:5 ustalił najlepszy na murawie Daniel Kucharuk i Atakro zwyciężyło po raz drugi tego lata. Loft 51 Nieruchomości zaś drugi raz z rzędu schodził z boiska bez punktów.