Wiśniewski Marcin: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Mateusz Bąkowski, Janek Jankowski, Sebastian Koć, Michał Kobla, Bartosz Kowalski, Mateusz Krajewski, Michał Mirosławski, Sebastian Rogalski, Daniel Stępień, Miłosz Wójcicki,
Tomasz Łokietek, Błażej Świętanowski, Piotr Margielewski, Marcin Wiśniewski, Krzysztof Wojciechowski, Mariusz Wojciechowski,

Starcie przeciwko WPR United Barberian zaczął w iście imponującym stylu. Już po 7 minutach było 0:3 po golach Krzysztofa Wojciechowskiego, Tomasza Łokietka i Mariusza Wojciechowskiego. Po takich trzech ciosach ciężko było pozbierać się gospodarzom, ale WPR szybko skorygował swoją grę i już do końca pierwszej części oglądaliśmy bardziej wyrównane widowisko. Jednak jeszcze przed przerwą Krzysztof Wojciechowski po raz drugi wpisał się na listę strzelców i Barberian "do szatni" schodził z wynikiem 0:4. Po zmianie stron zaatakowali gospodarze i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 21 minucie trafił Mateusz Krajewski, a w 26 poprawił Jankowski i było już tylko 2:4. Lecz goście zareagowali natychmiast golem Mariusza Wojciechowskiego na 2:5. Od tego momentu Barberian zagrał bardzo mądrze i utrzymał korzystny rezultat do samego końca.