Kubovyi Borys: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Piotr Gos, Daniel Grala, Łukasz Komar, Cezary Śledziak, Paweł Nieradka, Karol Szwech, Tomek Szwech, Karol Wrzoskiewicz,
Vadim , Vladyslav Budz, Andrii Halaiko, Vasyl Ivaniuk, Borys Kubovyi, Maksym Kushniruk, Oleksandr Mykhailov, Denys Nahorny, Roman Ocheretnyi,

Spotkanie pomiędzy trotka.waw.pl FC Modżajto i Impulsem od początku toczyło się w bardzo szybkim tempie. Od pierwszego gwizdka oglądaliśmy wymianę ciosów, ale z czasem inicjatywę zaczęli przejmować goście i po kwadransie dopięli swego. Po ładnej akcji Vladyslawa Budza Maksym Kashniruk z bliska trafił do siatki i było 0:1. Jeszcze przed przerwą zespół z Ukrainy podwyższył na 0:2 po pięknym, indywidualnym rajdzie Budza. Po zmianie stron Impuls nie zamierzał zwalniać i po 24 minucie było już 0:3 po uderzeniu Oleksandra Mykhailova. Co prawda po chwili odpowiedział Karol Szwech, ale pół godzinie gry Mykhailov po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było 1:4. FC M nie poddawali się i starali się odrabiać straty. Udało im się to częściowo, gdy w 35 minucie trafił Cezary Śledziak, ale ostatnie słowo należało do gości. W 40 minucie najlepszy na placu Kushniruk podsumował swój świetny występ asystą do Vasyla Ivaniuka przy bramce na 2:5 i trzy punkty powędrowały na konto jego drużyny. Impuls utrzymał prowadzenie w tabeli i po dwóch meczach skompletował sześć punktów.