Jagiełło Kamil: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Adrian Dembiński, Kacper Domański, Kacper Galan, Marcin Gawryszewski, Kamil Jaśkowski, Piotr Kęsik, Konrad Pietrzak, Michał Wójcik, Bartosz Wojciechowski,
Michał Dryński, Kamil Jagiełło, Stanisław Kędzierski, Grzegorz Kowerski, Michał Krasucki, Maciej Kurpias, Paweł Pająk, Eryk Stoch,

Pierwsza połowa starcia Warszawskiej Ferajny z Loft 51 Nieruchomości była niemalże popisowa w wykonaniu tych drugich. Wynik otworzył w 8 minucie Stanisław Kędzierski, po chwili było 0:2 po pięknym lobie Pawła Pająka. Po nieco ponad kwadransie było już 0:4, gdy dublet skompletował Michał Krasucki, a w 17 minucie kapitalnym strzałem w okienko popisał się Michał Dryński i było 0:5. Gospodarze próbowali odpowiedzieć, ale Kacpra Galana zatrzymała się na słupku i do końca pierwszej odsłony rezultat już się nie zmienił. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy dominację ekipy Michała Burzyńskiego. Skuteczny był Kędzierski, świetnie rozgrywał Krasucki, tytaniczną pracę na całej szerokości boiska wykonywał Maciej Kursias. Lecz przebudzili się też trochę zawodnicy w czerwonych trykotach i udało im się dwukrotnie przełamać linię obrony rywali. Finalnie jednak pewne zwycięstwo rzędu 2:10 zanotowała drużyna Loft 51 Nieruchomości i było to jak najbardziej sprawiedliwe rozstrzygnięcie.