Paciorek Norbert: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Piotr Hull, Krzysztof Józefiak, Konrad Kleszczewski, Błażej Świętanowski, Filip Muckus, Piotr Preneta, Konrad Wójcik, Marcin Wiśniewski, Marek Wiśniewski, Krzysztof Wojciechowski, Mariusz Wojciechowski,
Maciej Bonecki, Marek Furjan, Rafał Galec, Tomasz Gaworski, Jacek Kwiatkowski, Norbert Paciorek, Michał Rydz, Maciej Wierzbicki,

Na sam koniec trzeciej kolejki czekał nas prawdziwy hit. Starcie trzeciego Barberiana z drugim Atakro. Pierwsza połowa była niemal perfekcyjna w wykonaniu nominalnych gospodarzy. Już w 6 minucie wynik otworzył niezawodny tego lata Krzysztof Wojciechowski, a po kwadransie swoje trafienie zanotował Krzysztof Józefiak. Goście próbowali odrabiać straty, ale kapitalnie dysponowanana defensywa przeciwnika nie pozwalała na wiele. Stąd też stan 2:0 utrzymał się do przerwy. Tuż po zmianie stron Krzysztof Wojciechowski po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było już 3:0. Jednak po nieco ponad pół godzinie meczu arbiter podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Michał Rydz i Atakro powróciło do gry. Lecz w 35 minucie hat-tricka skompletował najlepszy na murawie Wojciechowski i wydawało się, że już po zawodach. Nic bardziej mylnego. W 38 minucie na 4:2 strzelił Marek Furjan, a po niespełna 60 sekundach arbiter po raz drugi wskazał na wapno. I ponownie Rydz się nie pomylił. Na tablicy świetlnej widniało wówczas 4:3, a do końca tego widowiska pozostawały sekundy. Ekipy w czarnych strojach mimo kilku nerwowych momentów nie dała doprowadzić do wyrównania i finalnie to oni zgarnęli trzy punkty w hicie kolejki. Barberian wygrał po raz trzeci z rzędu tego lata i awansował na drugą pozycję. Dla Atakro, mimo porażki, jeszcze nic straconego i wciąż ta drużyna może powalczyć o najwyższe cele.