(2-4-0-0)
Konrad Cendrowski, Rafał Cendrowski, Piotr Czarnomski, Artur Dąbrowski, Krzysiek Henrych, Sebastian Kamoda, Adrian Nadrajowski, Mateusz Pietroń,
Marek Gajda, Wojciech Gruntowicz, Jesus Iribas, Krzysztof Łyjak, Wiktor Matuszewski, Marcin Polak, Maciej Rak, Jerzy Słupeczański, Piotr Stanik,

Risk&Trust wygrywa w pierwszej połowie spotkania.
Semper Victoria jako drugiego przeciwnika dostało skład Risk&Trust. Patrząc na podejście przed meczem nie bali się rywali i chcieli zgarnąć komplet punktów. Pierwsze minuty spotkania pokazały że nie będzie to takie proste jak im się wydawało. Goście od pierwszego gwizdka panowali nad sytuacją na placu i spokojnie dążyli po pierwsze trafienie. W szóstej minucie Marek Gajda otworzył drogę do bramki dobrym podaniem a Jerzy Słupeczański zakończył akcję celnym trafieniem. Na następne okazje nie trzeba było długo czekać, gospodarze nie zdołali pozbierać się po pierwszej stracie a Wojtek Gruntowicz i Marcin Polak poprawili wynik na 0:3. Risk&Trust penie dążyło po trzy punkty, w dziewiętnastej minucie Marek Gajda zdobył szóstą bramkę, z takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Druga połowa od samego początku wyglądała inaczej niż ktokolwiek się spodziewał. Goście cały czas grali swoje, natomiast rywale pokazali pełne skupienie od pierwszej minuty. Po kilku naprawdę widowiskowych akcjach nadeszła pora na bramkę. Rafał Cendrowski dokładnie dograł do Piotra Czarnomskiego a ten dokładnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Do końca Semper Victoria walczyło o kolejne trafienie, niestety goście skutecznie się bronili. Ostatecznie Risk&Trust zebrało trzy punkty dzięki przewadze wypracowanej w pierwszej połowie.