Jaroszewski Michał: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Michał Błażewicz, Marek Furjan, Kamil Janowicz, Kacper Kuszewski, Maciej Morytz, Kuba Ostrowski, Michał Podobas, Dominik Rajca, Grzegorz Szumiał,
Marek Bierca, Bartłomiej Bogucki, Paweł Hardej, Michał Jaroszewski, Kamil Kadzikiewicz, Sebastian Kamiński, Marcin Małkowski, Kamil Wyrzykowski,

Spotkanie Eurosport Discovery z OBI lepiej zaczęli ci pierwsi, którzy już w 7 minucie objęli prowadzenie po bramce Michała Błażewicza. Jednak jeszcze przed przerwą Sebastian Kamiński wyrównał, a jego kolega z zespołu Bartłomiej Bogucki zdobył dwa gole z rzutów wolnych i po pierwszej części było 1:3. Po zmianie stron ED rzucili się do odrabiania strat i udała im się ta sztuka. W 30 minucie drugi raz do siatki trafił Błażewicz, a w 38 minucie Marek Furjan ładnym uderzeniem doprowadził do remisu. Jednak ostatnie słowo należało do OBI. W ostatniej akcji meczu gola na 3:4 zdobył Paweł Harder i trzy punkty powędrowały na konto jego drużyny.