Paciorek Norbert: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Bartek Bilski, Marcin Jałocha, Grzegorz Kowerski, Jakub Król, Adam Majewski, Mikołaj Wielgus, Kacper Wydra, Paweł Wysocki,
Maciej Bonecki, Marek Furjan, Ernest Knyż, Piotr Królczak, Daniel Kucharuk, Jacek Kwiatkowski, Marek Maniewski, Norbert Paciorek, Michał Rydz,

W konfrontacji Panattoni Europe z Atakro trudno było wskazać faworyta. Od początku oglądaliśmy zacięte widowisko, a na pierwszego gola musieliśmy czekać kwadrans, gdy piłkę do siatki skierował Piotr Królczak. Po chwili do wyrównania doprowadził Adam Majewski, ale następnie gospodarze "popisali" się dużą niefrasobliwością w grze obronnej, co kosztowało ich kolejne dwie bramki. Te strzelili Ernest Knyż i Marek Furjan w odpowiednio 17 i 20 minucie i do przerwy było 1:3. Po zmianie stron PE mozolnie starali się odrabiać straty, ale świetnie między słupkami spisywał się Norbert Paciorek. Jednak i on nie miał szans przy kapitalnym uderzeniu Mikołaja Wielgusa w 29 minucie. Po kolejnych sześciu minutach zawodnicy w granatowych strojach dopięli swego i wyrównali stan rywalizacji na 3:3 po strzale Marcina Jałochy. Lecz po chwili popełnili kolejny błąd, który wykorzystał Marek Maniewski. A w samej końcówce Atakro zdobyło jeszcze dwie bramki autorstwa Królczaka i Michała Rydza. Dzięki temu goście wygrali 3:6.