Wielgus Mikołaj: 9 pkt.
(5-3-0-1)
Med Ahraf, Piotr Gos, Daniel Grala, Cezary Śledziak, Karol Szwech, Karol Wrzoskiewicz,
Bartek Bilski, Krzysztof Bułach, Marcin Jałocha, Stanisław Kędzierski, Grzegorz Kowerski, Adam Majewski, Tomasz Rafał, Marcin Taras, Mikołaj Wielgus,

W drugim czwartkowym starciu najwyższego szczebla Ligowca Biznes trotka.waw.pl FC Modżajto podejmowało Panattoni Europe. Jak dotąd ciut lepiej radzili sobie nominalni goście, którzy mieli na koncie trzy oczka więcej. Jednak to gospodarze ostatnio prezentują się lepiej. Po dwóch porażkach na start zimy ostatnio wygrali i to dwa starcia z rzędu, podczas gdy rywal wręcz odwrotnie. Goście zaczęli sezon z wysokiego C, ale ostatnio przegrali dwukrotnie, a to miał być ich mecz na przełamanie. Od początku zawodów zarysował się obraz meczu, który towarzyszył nam przez całe spotkanie. Mianowicie grę prowadzili Panattoni, a za rozgrywanie standardowo odpowiadał ich bramkarz Mikołaj Wielgus. Rywal zaś ograniczał się do kontrataków, bądź do strzałów z własnej połowy z racji wysoko grającego bramkarza gości. Właśnie jedna z takich akcji na dwie minuty przed przerwą dała Modżajto prowadzenie 1:0. Nie minęła jednak minuta, a na tablicy wyników mieliśmy remis 1:1, który jakby nie było utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron goście z jeszcze większym animuszem ruszyli na rywala, ale tego dnia skuteczność ewidentnie zostawili w domach. Tymczasem trzy minuty po przerwie gracze w fioletowych trykotach wyszli na prowadzenie 2:1, a pięć minut potem ich przewaga wynosiła już dwa gole. PE nie odpuszczali i dalej grali swoje, co w 34` dało im gola kontaktowego na 3:2. Wydawało się, że goście w końcu na dobre przełamali strzelecką niemoc, tymczasem w samej końcówce kolejne dwie kontry wyprowadzili gospodarze, pokonując bramkarza rywali jeszcze w 37` i 40`. Ostatecznie po wielkich emocjach trotka.waw.pl FC Modżajto pokonało Panattoni Europe 5:2, odnosząc swoje trzecie zwycięstwo w sezonie i awansując w tabeli na czwarte miejsce. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził duet Piotr Gos – Daniel Grala.