Wielgus Mikołaj: 12 pkt.
(5-4-0-3)
Adam Bułat, Mateusz Grzesiowski, Piotr Hull, Konrad Kleszczewski, Błażej Świętanowski, Filip Muckus, Marcin Mystkowski, Piotr Preneta, Konrad Wójcik, Marcin Wiśniewski, Marek Wiśniewski, Mariusz Wojciechowski,
Bartek Bilski, Marcin Jałocha, Grzegorz Kowerski, Jakub Król, Adam Majewski, Tomasz Rafał, Wojciech Szczypkowski, Mikołaj Wielgus, Kacper Wydra,

W meczu Barberiana z Panattoni Europe na papierze faworytem byli aktualni wicemistrzowie, ale od początku gospodarze postawili twarde warunki. Co prawda już w drugiej minucie wynik otworzył Tomasz Rafał, ale w 6 wyrównał Piotr Hull. Nie minęło 120 sekund i obejrzeliśmy kolejnego gola, tym razem w wykonaniu Jakuba Króla i zrobiło się 1:2. Ten rezultat nie utrzymał się do przerwy, gdyż po nieco ponad kwadransie gry drogę do siatki znalazł aktywny tego dnia Marek Wiśniewski. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy bardzo zacięte widowisko. Gdy na zegarze mijała 30 minuta po raz pierwszy w tym starciu na prowadzenie wyszedł Barberian po trafieniu niezawodnego Mariusza Wojciechowskiego. Końcówka jednak należała do Panattoni. W 36 minucie na 3:3 strzelił Adam Majewski (po trzeciej tego dnia asyście bramkarza Mikołaja Wielgusa), a gola na wagę zwycięstwa zdobył Kacper Wydra w ostatniej akcji tej potyczki. Po tym dramatycznym finiszu PE wygrali 3:4 i utrzymali pozycję lidera.