Wielgus Mikołaj: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Maciek Aderek, Patryk Borowski, Bartek Gwóźdź, Tomek Hubner, Adam Kwietniewski, Kamil Żak, Paweł Mydłowski, Bartek Trześniak, Daniel Werfel,
Bartek Bilski, Marcin Jałocha, Stanisław Kędzierski, Grzegorz Kowerski, Jakub Król, Adam Majewski, Tomasz Rafał, Wojciech Szczypkowski, Mikołaj Wielgus,

Starcie Saska PGC Team z Panattoni Europe zaczęło się od mocnego uderzenia wicemistrzów. W 4 i 6 minucie Tomasz Rafał zdobył dwie bramki i było 0:2. Ale po chwili Maciek Aderek zmniejszył na 1:2 i, pomimo licznych szans z obu stron, wynik do przerwy już się nie zmienił. Po zmianie stron przyszła pora na kontrę w wykonaniu Saskiej. Kamil Żak między 27 i 30 minutą zdobył efektownego hat-tricka i było już 4:2 dla ekipy Pawła Mydłowskiego. Końcówka to jednak popis w wykonaniu Panattoni. Między 34 i 37 minutą goście zdołali wyrównać, a na 60 sekund przed ostatnim gwizdkiem gola na 4:5 zdobył Stanisław Kędzierski i trzy punkty powędrowały do PE.