Ciećwierz Kajetan: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Bartek Bilski, Marcin Jałocha, Grzegorz Kowerski, Jakub Król, Adam Majewski, Tomasz Rafał, Paweł Tomczyk, Mikołaj Wielgus, Kacper Wydra,
Kajetan Ciećwierz, Adrian Jankowski, Łukasz Kowalski, Paweł Pająk, Krzysztof Paszyński, Daniel Purchalak, Eryk Stoch, Daniel Szczepanik,

Starcie Panattoni Europe z Flying Bisons zapowiadało się jako szlagier tej kolejki i trzeba przyznać, że to spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. W pierwszej części więcej z gry miały popularne "Bizony", co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. W 11 minucie najlepiej w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się Eryk Stoch, a po kwadransie gry ładnym strzałem z dystansu popisał się Adrian Jankowski i zrobiło się 0:2. Ten rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie PE rzucili się do odrabiania strat i szybko udała im się ta sztuka. W 26 minucie na 1:2 trafił Paweł Tomczyk, a po kolejnych 120 sekundach jego wyczyn powtórzył Tomasz Rafał i z 0:2 zrobiło się 2:2. Jednak na 6 minut przed końcem gola zdobył Paweł Pająk i FB ponownie prowadzili. W samej końcówce Panattoni miało dwie doskonałe szanse na remis, ale dwukrotnie ogromnym kunsztem bramkarskim popisywał się Kajetan Ciećwierz i dzięki jego interwencjom Flying Bisons wygrali 2:3. Obrońcy tytułu utrzymali pozycję lidera, Panattoni Europe zaś wylądowali w połowie tabeli.