Salvaneschi Davide: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Jan Habielski, Isidoro Lopes Lucca, Miłosz Łukaszewski, Daniel Radko, Rafał Roguski, Albert Roguski, Vlad Sytnikov,
Alexander Jaskólski, Maciej Kolasa, Norbert Żarłok, Bartek Ładno, Davide Salvaneschi, Mateusz Sempruch, Sylwester Zywer,

W pierwszej części spotkania zawodnicy obu zespołów grali bardzo ofensywnie, jednak bardzo dużą rolę odegrali tutaj bramkarze: Miłosz Łukaszewski (Citi United) oraz Davide Salvanechi, pomimo starań swoich defensorów mieli ręce pełne roboty. Po bardzo wyrównanych i emocjonujących dwudziestu minutach na tablicy widniał wynik 2:2. W drugiej połowie meczu zawodnicy Kejskraszers zastosowali wysoki pressing, który okazał się idealną receptą na zwycięstwo w tym meczu- do bramki trafiali kolejno: Bartosz Ładno, Maciej Kolasa oraz Sylwester Zywer. Jedyną bramkę dla zespołu Citi United w drugich dwudziestu minutach zdobył Albert Roguski. Należy wspomnieć o fantastycznej dysopozycji Davide Salvanechi, który w tym spotkaniu zanotował 16. interwencji.