Salvaneschi Davide: 11 pkt.
(7-4-0-0)
Sebastian Dziubdziński, Radosław Kostrubiec, Wojciech Śmiech, Mariusz Pytka, Radosław Toczyski,
Maciej Kolasa, Norbert Żarłok, Bartek Ładno, Michał Michalczyk, Davide Salvaneschi, Mateusz Sempruch, Sylwester Zywer,

W pierwszym wtorkowy meczu szóstej serii trzeciego szczebla Ligowca Futsal CMTG OPS podejmował Kejskraszers. Faworytem tego starcia byli nominalni goście, którzy jak dotąd zgromadzili sześć punktów więcej, a zwycięstwem w tym meczu mierzyli w podium. Tymczasem przedostatni zespół w tabeli postawił faworyzowanemu rywalowi bardzo trudne warunki. Już w 1` gospodarze objęli bowiem prowadzenie1:0. Goście się jednak bardzo szybko podnieśli bo już trzech kolejnych minutach prowadzili 2:1. Mało tego poszli za ciosem i w 13` dorzucili gola numer trzy. Wtedy jednak do gry wrócili gracze w czerwonych trykotach, którzy cztery minuty potem zmniejszyli rezultat do jednego gola. Ostatnie słowo przed przerwą należało jednak do Kejskraszers, którzy chwile potem ustalili wynik pierwszej polowy na 4:2. Trzy minuty po zmianie stron Goście dorzucili gola numer pięć i było praktycznie po meczu. Wprawdzie gospodarze się nie poddawali i pięć minut potem trafili na 5:3, ale potem gole strzelali już tylko gracze w pomarańczowych trykotach. Ostatecznie Kejskraszers pewnie, lecz nie bez problemów pokonał CMGT OPS 8:3 i awansował na podium drugiej ligi. Do zwycięstwa poprowadził gości duet Bartek Ładno – Maciej Kolasa.