Jaroszewski Michał: 11 pkt.
(8-3-0-0)
Maciej Kolasa, Norbert Żarłok, Michał Michalczyk, Davide Salvaneschi, Mateusz Sempruch, Sylwester Zywer,
Marek Bierca, Bartłomiej Bogucki, Paweł Hardej, Michał Jaroszewski, Kamil Kadzikiewicz, Marcin Łagowski, Marcin Małkowski, Kamil Wyrzykowski,

W drugim wtorkowym starciu drugiego szczebla Ligowca Futsal doczekaliśmy się hitu kolejki, w którym zmierzyły się Kejskreszers z OBI, czyli drużyny z pierwszej trójki, które jak dotąd zgodnie zgromadziły po sześć punktów. Stawką był zatem fotel lidera, a faworyta wskazać było nie sposób. Spodziewaliśmy się za to zaciętej, emocjonującej rywalizacji i taką też otrzymaliśmy. Wprawdzie grę prowadziło praktycznie OBI, które długo utrzymywało się przy piłce, ale gospodarze zadbali o to byśmy się nie nudzili. „Budowlańcy” zaczęli z wysokiego C i po sześciu minutach gry mieliśmy 2:0. Z biegiem czasu gospodarze zaczęli odważniej atakować, co w 14` dało im gola kontaktowego. OBI grało jednak nadal swoje, a minutę przed przerwą trafiło po raz trzeci w tym meczu, ale ostatnie słowo w tej odsłonie należało do Kejskreszers, które niemal równo z końcową syreną ustaliło rezultat pierwszej połowy na 3:2 dla gości. Mało tego dwie minuty po zmianie stron mieliśmy już remis i mecz zaczął się od nowa. Dwie minuty potem jednak znów z prowadzenia cieszyło się OBI (4:3). Taki wynik utrzymywał nam się niemal do końca spotkania. Niemal bo obie ekipy zadbały o emocje w samej końcówce. Obie ekipy w samej 39` strzeliły jeszcze po golu, doprowadzając to niezwykle dramatycznej końcówki, w której jednak gospodarzom nie udało się dogonić rywala. Ostatecznie OBI w meczu na szczycie pokonało Kejskreszers 5:4 i zameldowało się na pozycji lidera, spychając swojego oponenta na trzecie miejsce w tabeli. Najlepszy na placu był tym razem autor hattricka – Marcin Łagowski.