Wojtczak Przemek: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Mateusz Budyta, Damian Dziok, Paweł Jędrzejewski, Olaf Kielar, Dariusz Michalski, Rafał Mordarski, Piotr Szczepanik, Rafał Wojciechowski,
Radek Iwańczuk, Przemek Mączewski, Robert Pawłowski, Mariusz Tryzybowicz, Robert Wasiuk, Przemek Wojtczak,

W spotkaniu Wiecznie Młodych z Warriors-Real od początku oglądaliśmy zacięte widowisko, ale obie drużyny cechowała spora nieskuteczność. Było dużo szans, ale w pierwszej odsłonie zobaczyliśmy tylko jednego gola, tuż przed przerwą. Strzelił go Robert Wasiuk po ładnym uderzeniu w samo okienko. Po zmianie stron Wasiuk po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a w 35 minucie było już 0:3, gdy do siatki trafił Przemek Mączewski. Jednak emocje miały się dopiero zacząć. W 38 minucie gola na 1:3 zdobył Paweł Mordawski, a na 6 minut przed końcem swoją bramkę dołożył Paweł Jędrzejewski i było już tylko 2:3. WR w ciągu niespełna 60 sekund odpowiedzieli za sprawą Wasiuka, który skompletował hat-trick, ale po chwili było 3:4 po trafieniu Rafała Wojciechowskiego. Wiecznie Młodzi mieli jeszcze okazje do wyrównania, ale nie starczyło im czasu i wynik się nie zmienił, więc trzy punkty powędrowały do Warriors-Real.