(7-0-0-0)
Konrad Adamczyk, Anusiak, Michał Burgs, Czesio, Piotr Jasnowski, Michał Kleszczewski, Marcin Pasternak, Siurmacki, Marcin Słomka, Patryk Stachera, Paweł Zawadil,
Marcin Dębicki, Rafał Dębicki, Krzysztof Kalbarczyk, Andrzej Klimek, Kamil Kozłowski, Michał Krzysztoszek, Krzysztof Paruch, Robert Wąsiewicz, Daniel Zawiślak,

Toyota Radość - Stokłosy 4:3 Kara za nieskuteczność
Po zeszłotygodniowych pojedynkach obie drużyny miały zdecydowanie inne nastroje. Toyota Radość poległa z Argentinos Juniors, a Stokłosy wreszcie się przełamały i wygrały z FC K.A.C.-em. Tym razem to ci pierwsi mieli powody do radości. Nie mniej pierwsza bramka padła dla „pomarańczowych”, a jej autorem był najlepszy strzelec tej ekipy Rafał Dębicki. To na pewien czas uspokoiło grę „gości” ale udało im się stworzyć jeszcze jedną sytuację której nie wykorzystał Krzysztoszek. Pierwsza połowa zakończyła się jednak remisem i to w stosunku – 2:2. Najpierw wyrównał grający niezłe spotkanie w defensywie Słomka, a 10 minut później drugą bramkę dla Toyoty zdobył debiutujący w tej drużynie Konrad Adamczyk, chwilę później padło wyrównanie po karnym „Karzełka”. Po zmianie stron Toyota zdołała przechylić szalę na własną korzyść ale gdyby wspomniany wcześniej Krzysztoszek wykorzystał choć jedną z bardzo dogodnych sytuacji to mogłoby być różnie. W drugiej połowie bramki strzelała już tylko Toyota . Dwukrotnie trafił Adamczyk (niestety raz do własnej siatki), a jedną bramkę zdobył bardzo aktywny Burgs. Na uwagę zasłużył także Siurmacki – autor trzech asyst. W następnej kolejce Toyota zagra z kolejną drużyną z dolnych rejonów tabeli Bronxem. Natomiast Stokłosy czekać będzie ciężka przeprawa z Połóż się!!!