Sławiński Karol: 10 pkt.
(5-5-0-0)
Mariusz Duda, Tomasz Jaworski, Daniel Korzeniecki, Radek Maliński, Mateusz Niedźwiedzki, Dima Pasekov, Piotr Preneta, Adrian Pstrąg, Michał Woźniak,
Kamil Lewszuk, Adam Olbrycht, Karol Sławiński, Michał Sławiński, Damian Sromek, Damian Stelmach, Wiktor Surtel, Michał Traczyk,

W meczu II ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się zespoły Koty z Ochoty oraz HMMM FC. Wynik meczu otworzył Piotr Preneta, który po podaniu od Adriana Pstrąga trafił do pustej bramki. Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 19 minuty, kiedy to Michał Traczyk mocnym uderzeniem sprzed pola karnego umieścił piłkę obok bliższego słupka bramkarza. W 22 minucie spotkania Damian Stelmach wykorzystał rzut karny wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie, na tym jednak nie zakończył, bo 3 minuty później wykorzystał zamieszanie i sprytnym uderzeniem ze środka boiska umieścił piłkę tuż za plecami nieprzygotowanego bramkarza. W dalszej części spotkania zawodnicy HMMM FC nie zwolnili tempa, a zaowocowało to kolejnymi bramkami, jednak dopiero w 46 minucie Michał Sławiński wykorzystał dogodną sytuację, a kilka sekund przed końcem meczu kropkę nad ,,i” postawił Kamil Lewszuk. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:5.