Zaręba : 8 pkt.
(5-3-0-0)
Kamil Boruta, Damian Cichy, Jakub Gałązka, Adam Żychliński, Roman Łajkosz, Paweł Piebiak, Szymon Turno, Mateusz Wydrzyński,
Artur Aksamit, Mariusz Babecki, Maciej Brzeziński, Dominik Buczek, Paweł Czarnecki, Artur Jagodziński, Marcin Makowski, Cezary Uziębło, Andrzej Vertun, Zaręba,

Potyczka Sztukasów z liderem - bezawarii.com od pierwszych minut była bardzo zacięta i na pierwszego gola musieliśmy czekać aż do 18 minuty. Wtedy to na 1:0 strzelił Mateusz Wydrzyński. Odpowiedź nominalnych gości była natychmiastowa. W 22 minucie wyrównał Andrzej Vertun, a po chwili było już 1:2 po trafieniu samobójczym. Na sekundy przed przerwą gospodarze wyrównali za sprawą Adam Żychlińskiego i po pierwszej połowie było 2:2. Po zmianie stron dwukrotnie ukąsił aktywny tego dnia Cezary Uziębło, a Sztukasy odpowiedziały na to golem Kamila Boruty na kwadrans przed końcem meczu. Było wtedy 3:4, ale po kolejnej bramce Vertuna zawodnicy biało-zielonych strojach ponownie odskoczyli na odległość dwóch trafień. Ale gospodarze się nie poddawali i ponownie zbliżyli się do rywali po bramce Szymona Turno na 4:5. Lecz po chwili Vertun skompletował hat-tricka, a w końcowych sekundach tego widowiska wynik na 4:7 ustalił Mateusz Babecki i trzy punkty powędrowały do ekipy bezawarii.com.