Zaręba : 8 pkt.
(4-4-0-0)
Przemek Golak, Kamil Lewszuk, Mateusz Maruszak, Adam Olbrycht, Karol Sławiński, Damian Sromek, Damian Stelmach, Wiktor Surtel, Jacek Szostak, Michał Traczyk,
Mariusz Babecki, Maciej Brzeziński, Dominik Buczek, Paweł Czarnecki, Robert Kwapisz, Cezary Uziębło, Andrzej Vertun, Zaręba,

W meczu II ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyli się zawodnicy Hmmm FC oraz bezawarii.com. Od początku meczu oba zespoły zaczęły bardzo mocno, najpierw do głosu doszli zawodnicy Hmmm FC, którzy w przeciągu 30 sekund dwukrotnie trafili do bramki. Chwilę później bramkę kontaktową zdobył zawodnik bezawarii.com- Dominik Buczek, który odbitą piłkę od obrońcy umieścił obok bliższego słupka. Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 22 minuty, kiedy to Robert Kwapisz zagrał przed pole karne do Pawła Czarneckiego, a on mocnym uderzeniem ustalił wyniki na 2:2. W ostatniej minucie pierwszej części spotkania bramkarz Hmmm FC: Karol Sławiński popisał się piękną interwencją po strzale z 7 metra. W drugiej części spotkania oba zespoły walczyły dosłownie o każdą piłkę, jednak w 41 minucie zawodnicy bezawarii.com doszli do głosu. Paweł Czarnecki zagrał górną piłkę do Cezarego Uziębło, a on po przyjęciu piłki klatką piersiową oddał mocne uderzenie pod poprzeczkę. Cztery minuty później Mateusz Maruszak zdobył bramkę dającą nadzieję swojej drużynie na chociażby jeden punkt. W ostatnich sekundach meczu, kiedy oba zespoły pogodziły się z remisem zawodnik bezawarii.com- Andrzej Vertun odebrał piłkę obrońcy i z rogu pola karnego oddał zaskakujące uderzenie, które odbiło się tuż przed rękoma bramkarza. Mecz zakończył się wynikiem 3:4.