Przerwa Mikołaj
Walkowiak Michał
Drozdowski Szymon
Jarek Żak, Adam Nowak, Ciaran Roche, Vladyslav Sytnikov, Michał Walkowiak,
Adil Afandi, Mateusz Dąbrowski, Marcin Drozdowski, Szymon Drozdowski, Krzysztof Pawłowski, Mikołaj Przerwa, Dominik Szczych,

Na drugie spotkanie w dniu dzisiejszym sezonu Wiosna 2019 Ligi CITI Bankowej zaplanowano mecz w którym udział wezmą drużyny Red_Devils oraz Rapid Risk. Oczywistym faworytem potyczki są tu naturalnie goście, którzy zapewne liczą na łatwe 3 punkty, a jaki opór postawią im Czerwone Diabły? Zaraz się dowiemy. Po rozpoczęciu spotkania gospodarze już po zaledwie dwóch minutach wyciągali piłkę ze swojej siatki. Rapid z dużą swobodą kreował sobie co raz to nowe, dogodne sytuacje podbramkowe zamienią ich większość na gole. W drużynie gospodarzy jedną osobą która podjęła walkę okazał się Michał Walkowiak, który w tej połowie zdołał się odgryźć trzyma trafieniami. Do przerwy 3:7. W drugiej części gry rozochoceni goście jeszcze mocniej "usiedli" na swoim rywalu, już praktycznie kompletnie nie dopuszczając do jakiekolwiek gry. Bramki sypały się jak z rękawa, a wynik ostatecznie ustalono na 4:20.