(2-2-0-0)
Gliwa, Emil Kozłowski, Daniel Lipiński, Tomasz Raczewski, Krzysztof Reszka, Sołtysiak, Jakub Wilczek,
Jarek Żak, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Vladyslav Sytnikov, Michał Walkowiak,

Diabły pokazały rogi...
Na pierwsze spotkanie w dniu dzisiejszym sezonu Wiosna 2019 Ligi CITI Bankowej zaplanowano mecz w którym udział wezmą drużyny FC CPCQ22 oraz Red_Devils. Gospodarze jest to pierwsza ekipa poza najlepszą trójka, wiec raczej bez problemu powinni sobie poradzić z Czerwonymi Diabłami, którzy zamykają stawkę w tabeli.Zgodnie z przewidywaniami początek spotkania należał do FC CPCQ22, gdzie do 7 minuty było już 2:0 dzięki skuteczności Reszki i Raczewskiego. Goście w swoich zasobach mieli natomiast Michała Walkowiaka, który skutecznie odrabiał starty, a nawet ku zdziwieniu wszystkich wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2:3. W kolejnej odsłonie znowu Walkowiak zdobył gola podwyższając już na 2:4 po czym na prawdę zapachniało niespodzianką. Niestety od 31 minuty sprawy w swoje ręce wziął Krzysztof Reszka, który dał aż 3 trafienia plus 2 gole zdobyli koledzy. Rywal odpowiedział, ale jednym trafieniem mniej. Wynik ostateczny to 7:6 dla FC CPCQ22.