Ossowski Rafał: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Bartosz Figat, Daniel Kutyński, Arek Laudański, Bartosz Żebrowski, Michał Machnicki, Konrad Morawski, Piotr Parol, Michał Rukat, Michał Winek, Sebastian Zaręba,
Dominik Adamiak, Arkadiusz Żelazko, Rafał Ossowski, Marek Pietrzak, Mariusz Pietrzak, Jacek Sołtykiewicz, Kamil Zawadzki,

W meczu II ligi, Ligowiec Biznes zmierzyły się Marshallion.pl i Irydion. Gracze gospodarzy nie zapamiętają swojego debiutu zbyt dobrze, natomiast Gracze Irydionu z przytupem weszli do II ligi. W 3 minucie Sołtykiewicz Jacek zdobył pierwszego gola dla swojej drużyny w tym sezonie. W 7 minucie znów pokazał że ten mecz będzie twardym zderzeniem z rzeczywistością dla Marshallionu. W 10 minucie Adamiak Dominik wpakował kolejnego gola. W 17 minucie po golu Żelazko Arkadiusza mieliśmy już 0:4. W 18 minucie Adamiak Dominik zrobił rajd i strzelił kolejnego gola. W 19 minucie Żebrowski Bartosz strzelił pierwszego gola dla swojej drużyny. Przyniosło to pewien efekt w postaci lepszej gry gospodarzy. W 30 minucie Morawski Konrad strzelił gola dającego nadzieje. W 31 minucie Żelazko Arkadiusz swoim golem wybił im to z głowy. Ale gospodarze się nie przejeli i w 33 minucie Zaręba Sebastian zdołał wpakować piłkę do siatki. W 37 minucie Adamiak Dominik znów zdobył gola. W 39 minucie Pietrzak Marek popisał się precyzyjnym strzałem W 40 minucie Adamiak Dominik zdobył gola dobijającego z rzutu wolnego.