Dobrowolski Tomasz: 9 pkt.
(4-4-0-1)
Bartosz Figat, Michał Kielak, Krzysiek Lejdyn, Michał Machnicki, Maciej Marszałek, Konrad Morawski, Michał Rukat, Damian Wilczak,
Tomasz Dobrowolski, Tomasz Hermanowski, Paweł Marczak, Tomasz Moreń, Marcin Ogonowski, Łukasz Paradowski, Tomasz Sobolewski, Łukasz Stryczyński,

Spotkanie Marshallion.pl z Lagardere Travel Retail zapowiadało się na bardzo ciekawe i takie też było w istocie. W pierwszej odsłonie odważnie zaczęli zawodnicy w czerwonych trykotach, ale pierwszy cios wyprowadzili nominalni goście za sprawą Tomasza Hermanowskiego. Po chwili wyrównał Michał Kielak, ale jeszcze do przerwy bramki Tomasza Morenia i ponownie Hermanowskiego sprawiły, że zespół w białych strojach schodził z wynikiem 1:3 po pierwszej odsłonie. W drugiej ten sam duet już po dwóch minutach doprowadził do stanu 1:5, lecz później Michał Kielak i Krzystof Lejdyn sprawili, że było już tylko 3:5. Końcówka meczu należała jednak do LTR, którzy po golach Morenia i Pawła Marczaka zapewnili sobie zwycięstwo 3:7.